Przegrana juniorów w Namysłowie.

• autor: ANONIM, 2011-05-24 19:15

W minioną sobotę nasi juniorzy zostali podjęci w Namysłowie przez tamtejszy Start. Wynik spotkania nie napawa optymizmem przed końcówką sezonu.

NKS Start Namysłów : MKS POGOŃ PRUDNIK 5:1 (3:0)

Skład Pogoni: Łuszczyński (Br), Brożek (Kpt), Obal, Łojek, Kubatek, Kurmański, Banasik, Bedryj, Olszewski, Ernst, Cieśla.

W meczu wystąpili także: Gemza, Stokłosa.
Trener: S.Muzyka

Mecz mógł zacząć się znakomicie dla młodych pogonistów, lecz dogodnej sytuacji w pierwszych minutach nie wykorzystał Cieśla. Kilka chwil później po błędzie bramkarza i sprytowi dwójki napastników Start szybko objął prowadzenie. Pogoń straciła drugą bramkę po błędzie i nieporadności obrony. Trzeci gol dla namysłowian można uznać za kontrowersyjny, gdyż napastnik znajdował się widocznie za linią, którą wyznaczał ostatni obrońca prudniczan. Po tym podaniu znalazł się on w sytuacji sam na sam z
Łuszczyńskim i nie miał najmniejszych problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Po przerwie nasz zespół wybiegł na murawę z większą determinacją. 5 minut po rozpoczęciu drugiej części meczu po podaniu Cieśli w polu karnym Łojek ładnym i co najważniejsze celnym strzałem z lewej strony zdobywa pierwszą bramkę dla Pogoni. Chwilę później po dobrej akcji Ernsta prawym skrzydłem i dośrodkowaniu w pole karne w wybornej sytuacji znalazł się ponownie Cieśla, lecz i tym razem nie potrafił pokonać
bramkarza gospodarzy. Marzenia o wywiezieniu chociaż punktu z terenu rywala rozwiał chwile po tym czwarty i w końcówce spotkania piąty gol dla Startu. Po tej porażce nasza młoda drużyna zbliża się coraz większymi krokami do spadku z OLJ.

Już w niedzielę (29.05.2011r) o godz. 11:00 przy Kolejowej 7 juniorzy zmierzą się w meczu o ogromną stawkę z walczącą również o utrzymanie Konradową. Zapraszamy.