Polsko-czeski turniej piłki nożnej juniorów.

• autor: fanpogoni, 2011-05-23 14:03

W najbliższą środę przy ulicy Kolejowej 7 odbędzie się turniej piłki nożnej juniorów, w którym wezmą udział drużyny z Prudnika - MKS Pogoń Prudnik, MKS "Sparta" Prudnik oraz zespoły z Czech - FK Krnov oraz FK Jesenik. Początek rozgrywek zaplanowany jest na godzinę 12:00.

System rozgrywek:

1. FK Krnov – MKS „SPARTA” Prudnik

2. FK Jesenik – MKS Pogoń Prudnik

Przegrani mecz o 3 miejsce

Zwycięzcy mecz o 1 miejsce

W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy z rocznika 1994 i młodsi. Mecze będą rozgrywane w formule 2x 30 minut z pięciominutową przerwą na zasadach zgodnych z przepisami PZPN.

Organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Prudniku przy wsparciu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków Budżetu Państwa 10% w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013 „Przekraczamy granice”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowany do przybycia 25 maja o godzinie 12:00 na Stadion Sportowy przy ulicy Kolejowej 7 w Prudniku.