Pogoń wciąż w gazie.

• autor: fifarahas, 2011-05-16 10:20

Po serii czterech kolejnych zwycięstw, w minioną sobotę, prudnicką Pogoń czekała trudna, wyjazdowa przeprawa z drużyną Olimpii Lewin Brzeski. Jak się później okazało, Pogoń ponownie nie zawiodła!

Przed meczem, obie drużyny legitymowały się identycznym dorobkiem punktowym. Jak pamiętamy, jesienią Pogoń nie była w stanie ugrać u siebie z Lewinem trzech punktów. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem i wówczas, biorąc pod uwagę rangę rywala oraz "dołek" w jakim znajdowała się nasza drużyna, wynik ten był satysfakcjonujący. Przypomnę że do jesiennego spotkania prudniczanie przystępowali  z bilansem 4 kolejnych porażek i 1 remisu w 5 ostatnich meczach. Ze zgoła innym bilansem Pogoń przystępowała do sobotniego spotkania, bowiem tym razem w 4 ostatnich spotkaniach, nasza drużyna triumfowała we wszystkich 4, co czyniło z niej, faworyta. Nasz ostatni przeciwnik, zgodnie z przypuszczeniami, postawił poprzeczkę bardzo wysoko i losy spotkania ważyły się do ostatnich minut. Biało - niebiescy jednak nie zawiedli. Po bramkach Marcinów - Wichera i Rudzkiego (dwie) i trudnym spotkaniu, drużyna Pogoni wywiozła z Lewina 3 punkty, stając się jednocześnie autorką imponującej serii, sześciu kolejnych zwycięstw ligowych. Podobnymi seriami w tym sezonie, pochwalić się może jedynie elita naszej ligi. A już w najbliższą sobotę będziemy mieli okazję do oglądania naszej drużyny w walce o kolejne zwycięstwo. W Prudniku zamelduje się  Silesius Kotórz Mały, który obecnie walczy o ligowy byt i z całą pewnością nie odda choćby punktu bez walki. Nasz najbliższy rywal imponuje przede wszystkim skuteczną defensywą która dotychczas, pozwoliła sobie strzelić tylko 1 bramę więcej aniżeli nasz team. Zatem już dziś zachęcamy do rezerwowania sobie czasu na sobotnie popołudnie, oraz licznego przybycia na Kolejową 7 i obejrzenia w akcji naszej drużyny.

Olimpia Lewin Brzeski - Pogoń Prudnik - 2-3 (1-1)

1-0 Wicher (6')
1-1 Wolny (39')
2-1 Wolny (56')
2-2 Rudzki (65')
2-3 Rudzki (68') (karny)

Pogoń - Roskosz, Wicher, Pietruszka, Wesołowski (88' Scheffler), Kostrzewa (55' Wójtowicz), Masternak (65' Perewizny), Kłosowski, Olejnik, Maciuch (60' Rudolf), Mazur, Rudzki Trener: Waldemar Sierakowski.
rezerwa - Sroka

żółte kartki: Kostrzewa, Mazur.

sędziowali - Piotr Kaplica (jako główny) oraz Dariusz Strożem i Michał Wolnik (liniowi).

autor: bartolinho2000 2011-05-16 17:07:56

Profil bartolinho2000 w Futbolowo Gratuluje! Mam nadzieje, że po meczu z Silesiusem również będziemy mogli cieszyć się z zwycięskiej passy.

autor: junior38 2011-05-16 19:35:17

Profil junior38 w Futbolowo Dlaczego zawodnik gości jest wyróżniony jako strzelec bramek ?? ; ) za dużo kopiuj wklej. A tak w ogóle to gratulacje dla całej drużyny, dobra passa trwa ;)

autor: fifarahas 2011-05-16 22:56:18

Profil fifarahas w Futbolowo Wychodząc na przeciw oczekiwaniom czytelników "buga" poprawiam. Klient nasz Pan!

autor: trenerbramkarzy 2011-05-22 09:33:04

Profil trenerbramkarzy w Futbolowo www.trener-bramkarzy.futbolowo.pl