Puchar Polski przy Kolejowej.

• autor: fifarahas, 2011-04-26 11:59

Informujemy wszystkich sympatyków prudnickiej Pogoni, że w dniu jutrzejszym tj. 27.04.2011 o godz. 17.00 na stadionie przy ul. Kolejowej zostanie rozegrane spotkanie 1/8 finału PUCHARU POLSKI z drużyną LZS Piotrówka. Nasz jutrzejszy rywal występuje w III lidze i obecnie zajmuje w niej 10 lokatę. Gorąco zachęcamy do przybycia na stadion i dopingu naszej drużyny.

Przy okazji przypominamy także o dzisiejszym spotkaniu w I lidze juniorów pomiędzy Pogonią Prudnik a Odrą Koźle. Spotkanie zapowiada się arcyciekawie, gdyż obie drużyny sąsiadują bezpośrednio w tabeli i wynik tegoż spotkania może w dużej mierze zadecydować o utrzymaniu się w I lidze. Spotkanie zostanie rozegrane DZIŚ o godz. 16.00 przy Kolejowej.  Również gorąco zachęcamy.

Juniorzy na turnieju w Paczkowie