Wyjazd do Brzegu.

• autor: fanpogoni, 2011-04-08 14:44

W dniu jutrzejszym nasza drużyna wybierze się do Brzegu, gdzie rozegra swoje kolejne spotkanie w IV lidze.

Nasz najbliższy rywal plasuje się obecnie na jedenastym miejscu w tabeli, a jego dorobek punktowy to 19 "oczek", co jest o 6 punktów gorszym wynikiem od naszego. Drużyna z Brzegu ma ujemny bilans bramkowy, gdyż do tej pory udało jej się zdobyć 17 goli, a stracić aż 23 i także w tym elemencie statystyk jest gorsza od prudnickiej Pogoni, której bilans bramek wynosi 0 (19 strzelonych i 19 straconych goli). W poprzedniej rundzie w rywalizacji obu drużyn, to prudniczanie byli lepszym zespołem i pokonali przy Kolejowej 7 Stal Brzeg 2:0. Rundę rewanżową zaczęli bardzo dobrze, od 2 zwycięstw - 2:1 ze Śląskiem Łubniany, 1:0 z Olimpią Lewin Brzeski, co w przypadku tego drugiego meczu jest sporą niespodzianką. W zeszłym tygodniu brzeżanie ulegli 0:1 Silesiusowi Kotórz Mały.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 9.04.2011 r. w Brzegu przy ulicy Sportowej 1. Początek meczu o godzinie 16:00. Wszystkich sympatyków prudnickiej drużyny zapraszamy do przybycia i dopingowania naszego zespołu.

Pogoń Prudnik - LZS Leśnica (juniorzy)