Kamil Perewizny nowym zawodnikiem Pogoni.

• autor: fifarahas, 2011-02-20 19:52

W dniu dzisiejszym, otrzymaliśmy informacje o drugim zimą, wzmocnieniu naszej drużyny.

Kamil Perewizny, urodzony 26 marca 1985 roku, jest napastnikiem, wychowankiem KKS Sudety Burgrabice. Występował także w Gwardii Warszawa, a ostatnio w A - klasowym GKS Piast Gierałcice. Dla dotychczasowego klubu w minionej rundzie, strzelił 8 bramek, zostając "egzequo" z Tomaszem Gołąbkiem najlepszym strzelcem drużyny. Warto dodać iż zawodnik ten pełnił dotychczas, także funkcję grającego trenera. Jednak w tej roli raczej trudno o pozytywne akcenty, bowiem Piast na koniec rundy uplasował się dopiero na 13 pozycji w lidze i jest zagrożony spadkiem. Zawodnik ten pozostanie w drużynie do końca sezonu, po czym zostaną podjęte decyzje o dalszej jego przyszłości w naszym klubie.

autor: dejw1d 2011-02-21 14:02:20

Profil dejw1d w Futbolowo witamy, życzymy powodzenia!

autor: speedi8 2011-02-23 12:40:08

Profil speedi8 w Futbolowo dbajcie o Niego bo macie bardzo dobrego zawodnika!

autor: fifarahas 2011-02-23 14:21:47

Profil fifarahas w Futbolowo U nas krzywdy nie zazna ;) Kibice bardzo życzliwi, trener profesjonalista, drużyna też ze zdrowym podejściem ;)Witamy w "Dumie Prudnika" :)

Zalany Stadion 19.04.2010