Serii ciężkich meczów ciąg dalszy. Teraz TOR!

• autor: fanpogoni, 2010-11-09 20:13

Kolejne spotkanie Pogoń Prudnik rozegra, wyjątkowo w czwartkowe popołudnie.

Po niezwykle ciężkich meczach z Głubczycami i Wierzbicą, przyszła kolej na następną drużynę ze ścisłej czołówki tabeli, TOR Dobrzeń Wielki.

Zespół gospodarzy jest zeszłosezonowym spadkowiczem, ale swoją postawą udowadnia, że chce jak najszybciej powrócić w szeregi wyższej ligi. Po trzynastu kolejkach plasuje się na drugiej pozycji z dorobkiem 28 punktów, a jej strata do lidera z Namysłowa wynosi zaledwie dwa punkty. Jak do tej pory, defensorzy z Dobrzenia Wielkiego spisują się dobrze, tracąc w trzynastu spotkaniach 11 goli. Zdecydowanie lepiej radzą sobie ze strzelaniem bramek, w czym przodują w IV lidze opolskiej. Piłkarze TOR-u ustrzelili 31 goli, co jest wynikiem zdecydowanie lepszym od naszego zespołu, który umieszczał piłkę w siatce czternastokrotnie. Średnia bramek strzelonych przez gospodarzy czwartkowego meczu jest imponująca i wynosi 2.38 na mecz. Dla porównania prudniczanie średnio zdobywają 1.08 gola. W ostatnich dwóch meczach nasi najbliżsi rywale nieco spuścili z tonu, jedynie remisując z Olimpią Lewin Brzeski oraz słabą, ale nieobliczalną drużyną Silesiusa Kotórz Mały. Pogoń Prudnik jest na fali wznoszącej i oby udowodniła to odnosząc w Dobrzeniu dobry rezultat.

Mecz odbędzie się 11 listopada o godzinie 13:00 na stadionie przy ul. Sportowej 1 w Dobrzeniu Wielkim. Wszystkich sympatyków prudnickiej Pogoni zapraszamy na ten mecz.

OSTATNIE TRZY MECZE TOR-U:

Śląsk Łubniany 0:3 TOR Dobrzeń Wielki

TOR Dobrzeń Wielki 2:2 Olimpia Lewin Brzeski

Silesius Kotórz Mały 0:0 TOR Dobrzeń Wielki

Pogoń - Olimpia Lewin Brzeski (sparing)