Bez bramek w starciu beniaminków + foto

• autor: BovPrk, 2010-11-06 16:04

Pogoń Prudnik bezbramkowo remisuje spotkanie z wyżej notowanym beniaminkiem IV ligi Rolnikiem Wierzbica Górna.

POGOŃ PRUDNIK 0 - 0  Rolnik Wierzbica Górna

Skład Pogoni: Roskosz – B. Wójtowicz, Wesołowski, Janicki, Pietruszka – Rzepa (33' Maciuch), Wicher, Masternak, Chudy, Kłosowski (33' Mazur) – Rudzki (k)

Pozostali: Czerwinski, Sadyk, Kapnik

Trener: Waldemar Sierakowski

Skład Rolnika: Wyrębek – Sokołowski, Szyc, Gierak, Nowak – Zagaja, Buza, Matlęga (55' Domino), Koziołek (55' Dachowski) – Gawlik, Wózkowicz

Pozostali: Walczok, Wierzbicki, Kamiński, Pielichowski, Chałubiec

Trener: Jacek Opałka

Sędziowie (KS Opole): Główny: Wojciech Włodarczyk Asystenci: Jerzy Ochman, Dariusz Grzebień

Kartki:

Ż – Pietruszka, Masternak (Pogoń) – Gierak, Buza (Rolnik)

2xŻ (CZ) Wesołowski

autor: fifaaa69 2010-11-06 16:59:59

Profil fifaaa69 w Futbolowo A gdzie relacja z meczu??;> Pozdro

autor: fifarahas 2010-11-07 08:50:42

Profil fifarahas w Futbolowo A Panowie Rzepa i Kłosowski dlaczego tak wcześnie zakończyli występy ?

autor: dejw1d 2010-11-07 12:13:53

Profil dejw1d w Futbolowo "Była to ostatnia akcja meczu, który pomimo bezbramkowego wyniku mógł sie podobać, gdyż obie drużyny pokazały zaangażowanie, walkę i ciekawą grę. Szkoda, że obraz zepsuli kilbice gospodarzy. Przepraszam prawdziwych Kibiców Pogoni, gdyż mam tu nam myśli kilku nastolatków, dla których najwyraźniej wspieranie własnej drużyny, kojarzy się głównie z obrażaniem drużyny gości. Szkoda słów..."

autor: dejw1d 2010-11-07 12:14:58

Profil dejw1d w Futbolowo źródło: wkswierzbicagorna.futbolowo.pl