Kolejny bój o ligowy byt

• autor: fanpogoni, 2010-10-14 18:29

Tym razem walka o bardzo ważne 3 punkty odbędzie się w Prudniku, gdzie nasza drużyna podejmie zajmującą szóstą lokatę Olimpię Lewin Brzeski.

Po dziewięciu kolejkach drużyna, która w sobotę stawi się przy Kolejowej 7, zgromadziła na swoim koncie 15 punktów, o sześć więcej niż nasz zespół. Cztery spotkania rozegrała na własnym boisku i poradziła sobie w nich lepiej niż w meczach wyjazdowych, których rozegrała pięć. Dorobek meczów u siebie to 9 punktów, zdobytych dzięki trzem wygranym (ze Spartą Paczków 3:0, ze Startem Dobrodzień 2:1, z Silesiusem Kotórz Mały 2:0)

Goście sobotniego meczu zdecydowanie gorzej radzili sobie w spotkaniach na terenie rywala, których rozegrali o jedno więcej niż u siebie. Tylko 2 z 5 takich meczów wygrali, w pozostałych schodzili z boiska pokonani. Porażek doznali między innymi w Głubczycach (4:2) oraz w Namysłowie (3:0), które to drużyny są jednymi z faworytów do awansu. Zwycięskie mecze w Łubnianach (2:4) i w Czarnowąsach (2:3) pozwolły dopisać kolejne 6 punktów do dorobku Olimpii.

OSTATNIE 3 MECZE OLIMPII LEWIN BRZESKI:

Śląsk Łubniany 2:4 OLIMPIA LEWIN BRZESKI

Polonia Głubczyce 4:2 OLIMPIA LEWIN BRZESKI

OLIMPIA LEWIN BRZESKI 2:0 Silesius Kotórz Mały

Mecz w sobotę, 16 października o godzinie 15:00, przy ulicy Kolejowej 7. Wszystkich sympatyków prudnickiej Pogoni serdecznie zapraszamy!

autor: funnymen 2010-10-14 20:05:03

Profil funnymen w Futbolowo Mamy mocno "okrojony" skład na ten mecz, ale to nie znaczy, że nie da się zdobyć 3 punktów :) Walka do końca Pogoń!

Zryw Wysoka - Pogoń Prudnik