Przed ostatni sprawdzian

• autor: BovPrk, 2010-07-29 20:22

W najbliższą sobotę o godzinie 11:00 Pogoń podejmie kolejnego sparing-partnera, tym razem na Kolejową 7 zawita III ligowa Victoria Chróścice.

Nasz klub w obu rozegranych do tej pory sparingach wygrywał przy czym nie tracąc bramki (1-0 z KS Krasiejów i 2-0 ze Swornicą Czarnowąsy). Nasz najbliższy przeciwnik to zarazem kolejny wyrzej notowany zespół, Victoria przygotowuje się obecnie do kolejnego sezonu w III lidze opolsko – śląskiej. W ubiegłym ligowym  sezonie goście zdobyli 23 punkty (bramki 31/54) co dało im 12 miejsce na zakończenie rozgrywek, była to ostatnia bezpieczna pozycja dająca utrzymanie w lidze.

Warto przypomnieć że ponad rok temu oba zespoły zmierzyły się również w meczu kontrolnym. Wtedy to gospodarzem meczu była Victoria, która wygrała tamto spotkanie 4-1.

Galeria Victoria 4 - 1 Pogoń (19.07.2009)

Zapraszamy na sparing:

POGOŃ PRUDNIK – Victoria Chróścice, sobota 31.07.2010, godzina 11:00, Stadion przy ul. Kolejowej 7.

I jeszcze krótka notka która ukazała się na łamach gazety NTO oraz na portalu nto.pl traktująca o przygotowaniach Pogoni do sezonu >>KLIK<<

Zalany Stadion 16.04.2010