Terminarz gier kontrolnych

• autor: fifarahas, 2010-07-14 12:41

Po dość krótkiej przerwie w rozgrywkach ligowych, nasza drużyna rozpoczęła intensywne przygotowania do nowego sezonu. W okresie przygotowawczym, oprócz  standardowych zajęć treningowych, zaplanowano kilka spotkań kontrolnych z mocnymi przeciwnikami. Poniżej prezentujemy terminarz.

Już w najbliższą sobotę - 17 lipca o godz. 18.30, nasza drużyna rozegra mecz kontrolny z Polonią Głubczyce. Spotkanie odbędzie się w Prudniku, wyjątkowo na obiekcie przy ul. Włoskiej. Drużyna z Głubczyc to obecny 4 - ligowiec z którym przyjdzie nam się mierzyć w nadchodzącym sezonie.

Oto zestawienie pozostałych spotkań:

Środa 21 lipca o godz. 17.30 w Prudniku przy ul. Kolejowej - sparing z drużyną   KS Krasiejów ( 3 liga )

Piątek 23 lipca o godz. 18.30 w Prudniku przy ul. Kolejowej - sparing z drużyną Swornicy Czarnowąsy ( 4 liga )

Sobota 31 lipca o godz. 11.00 w Prudniku przy ul. Kolejowej - sparing z drużyną Victoria Chróścice ( 3 liga )

Sobota 7 sierpnia o godz. 12.00 w Prudniku przy ul. Kolejowej - sparing z drużyną Sparty Paczków ( 4 liga )

Jak widać, planowane spotkania rozegramy z atrakcyjnymi i silnymi drużynami. Nie ma chyba potrzeby aby specjalnie zachęcać miłośników piłki nożnej z naszego miasta, do przybycia na stadion i obejrzenia tych ciekawie zapowiadających się sparingów. Z reguły takie spotkania to okazja do zobaczenia ewentualnych "nowych twarzy" w drużynie, oraz sprawdzenia aktualnej dyspozycji drużyny. Zatem do zobaczenia na stadionie!

Zdjęcia Stadionu