Weekendowe mecze odwołane

• autor: Szymon Kollek, 2010-05-19 21:45

OZPN odwołał mecze planowane na najbliższy weekend w związku z katastrofalną pogodą. Mecz z Orłem Branice rozegramy 26 czerwca o godzinie 17:00

Komunikat OZPN:

W związku z katastrofalną sytuacją pogodową decyzją Prezesa Opolskiego Związku Piłki Nożnej wszystkie mecze na szczeblu OZPN zaplanowane na ten weekend zostały odwołane i zostaną rozegrane w innym terminie.

Nowe terminy:
IV Liga - kolejka z 22 maja zostanie rozegrana 26 czerwca o godz.17
Liga Okręgowa - kolejka z 22 maja zostanie rozegrana 26 czerwca o godz.17
Klasa A - kolejka z 23 maja zostanie rozegrana 27 czerwca o godz.17
Opolska Liga Juniorów - kolejka z dnia 22 maja zostanie rozegrana 15 czerwca o godz.18
II Liga Juniorów - kolejka z dnia 23 maja zostanie rozegrana 23 czerwca o godz.17
Liga Juniorów Młodszych - kolejka z dnia 23 maja zostanie rozegrana 16 czerwca o godz.18

Zmianie uległy również terminy meczów finałowych w rozgrywkach trampkarzy i młodzików. Turnieje półfinałowe trampkarzy odbędą się 12 czerwca, finały 19 czerwca. Finałowy turniej młodzików odbędzie się 13 czerwca.

źródło: http://www.opolskizpn.pl/

Stal Brzeg 3 - 0 Pogoń