Pierwsze strony urodziny

• autor: Szymon Kollek, 2010-04-27 10:13

Strona internetowa Pogoni Prudnik obchodzi dziś swoja pierwszą rocznicę istnienia. O jej rozwoju i innych akcjach w rozwinięciu.

Strona została założona dokładnie rok temu 27.04.09, naszym priorytetem jako jej autorów było przypomnienie Prudniczanom że nie tylko koszem nasze miasto stoi, że w najpiękniejszą dyscyplinę sportu gra się przy Kolejowej 7. Bywaliśmy często na meczach Pogoni i co nas martwiło to niska frekwencja na meczach, brak pomocy klubowi z zewnątrz dlatego podjęliśmy się założeniem strony, takowej traktującej o piłkarskiej Pogoni wcześniej nie było.

Mała statystyka po roku istnienia strony :

- 246 newsów

- 40 galerii (ponad 1000 zdjęć)

- 7 filmów

- 100 szalików dla kibiców

- od niedawna co mecz 150 gazetek dla kibiców

- utworzenie grupy „Pogoń Prudnik Ultras ‘09”

- informacje przede wszystkim o zespole seniorskim (relacje z wszystkich spotkań od roku, sparingowych czy ligowych i pucharowych z dołączonymi galeriami), rzadziej o juniorce choć ostatnio częściej, inne wiadomości dotyczące klubu, oraz akcje promujące nasz klub

- w momencie pisania newsa 119.669 wyświetleń strony

Wszystkie te liczby nieprzerwalnie połączone są z tym serwisem, do którego czytania i promowania serdecznie zachęcamy, jednocześnie dziękujemy za wyświetlenia.

Jeśli chciał byś nam pomóc w prowadzeniu strony, masz jakieś innowacyjne pomysły lub chcesz się skontaktować z redakcją pisz pod: pogonprudnik@gmail.com

Pogoń - GKS Grodków (sparing)