Sobotnie mecze

• autor: Szymon Kollek, 2010-04-23 13:52

Jutro (sobota) przy ulicy Kolejowej 7 odbędą się dwa spotkania. Zagrają juniorzy i trampkarze.

Pierwsze spotkanie rozegrają nasi juniorzy w ramach Pierwszej Opolskiej Ligi Juniorów.

Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny będzie zespół Koksownika Zdzieszowice. Drużyna gości zajmuje obecnie 12 pozycję w tabeli z dorobkiem 19 punktów po 19 spotkaniach. Bilans bramkowy Koksownika to 18 strzelonych i 31 straconych bramek. W swoim ostatnim spotkaniu Koksownik pokonał na własnym terenie MKS Gogolin 2:0.

Zespół naszych Juniorów po ostatniej wysokiej porażce z liderem rozgrywek MKS Kluczbork będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony przed własną publicznością. Juniorska Pogoń zajmuje obecnie 7 pozycje w tabeli z dorobkiem 27 punktów po 19 spotkaniach. W rundzie jesiennej Pogoń wygrała na wyjeździe z Koksownikiem 1:0.

Pogoń Prudnik-Koksownik Zdzieszowice, sobota 24.04.2010r. , godzina 11.00, WSTĘP WOLNY!

Po spotkaniu Juniorów na boisko wybiegną nasi trampkarze.

Przeciwnikiem naszego zespołu będzie LZS Czyżowice. Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 13.00, WSTĘP WOLNY!

Zbiórka trampkarzy godzina 12.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na oba spotkania!

Juniorzy na turnieju w Paczkowie