• autor: Szymon Kollek, 2010-04-22 23:59

Przygotowaliśmy konkurs dla kibiców. Do wygrania pięć podwójnych wejściówek na wybrany przez siebie mecz Oderki Opole w Opolu do końca sezonu.

Nagrody w postaci pięciu podwójnych wejściówek udało się uzyskać dzięki miłej wizycie w siedzibie klubu Oderka Opole, z tego miejsca pragniemy również podziękować za bilety. Mogą one zostać wykorzystane na jedno wybrane przez siebie spotkanie Oderki w Opolu.

W konkursie może wziąć każdy kibic.

Aby wziąć udział w konkursie należy prawidłowo odpowiedzieć na dwa konkursowe pytania (dotyczą one Oderki Opole, natomiast odpowiedzi na nie są szeroko dostępne w internecie) a prawidłowe odpowiedzi przesłać na maila: pogonprudnik@gmail.com

Bilety wygra pięć pierwszych osób które odpowiedzą prawidłowo oraz najszybciej.

Odbiór biletów przewidziany został w punkcie naszego partnera, firmie FOTO –LABOR przy ul. Kościuszki naprzeciwko Sądu Rejonowego w Prudniku.

Pytania:

1. Podaj dokładną datę utworzenia klubu OKS Odra Opole.
  2. Podaj największy sukces w rozgrywkach ligowych klubu OKS Odra Opole.

Odpowiedzi można uzyskać na bardzo ciekawym serwisie: www.historia-odry.opole.pl

Odpowiedzi prosimy wysyłać na: pogonprudnik@gmail.com , jako temat wiadomości prosimy podać: KONKURS ODERKA oraz imię i nazwisko osoby która będzie odbierać bilety.

Zapraszamy do zabawy

Unia Głuchołazy - Pogoń