Wyjazd do Krapkowic

• autor: Szymon Kollek, 2010-03-25 21:28

Najbliższe spotkanie Pogoni już w sobotę o 14:00. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Unia Krapkowice.

Pogoń po wygranej z Piastem Strzelce Opolskie przesunęła się na drugie miejsce w tabeli ze stratą jednego punktu do liderującej Unii Głuchołazy. W meczu z Unią Krapkowice trener Sierakowski będzie mógł skorzystać z pauzujących w ostatnim spotkaniu Marcina Rudzkiego i Grzegorza Pietruszki. Na spotkanie z rywalem z Krapkowic trener nie będzie mógł skorzystać z Przemysława Chudego (choroba) oraz z Marcina Kłosowskiego który pauzuje za czerwoną kartkę z poprzedniego spotkania z Piastem Strzelce Opolskie.

Zespół gospodarzy w ostatnim meczu uległ na wyjeździe Unii Tułowice 4:1 i zajmuje obecnie 8 pozycję w ligowej tabeli. Dorobek bramkowy zespołu z Krapkowic to 29 strzelonych i 23 stracone bramki. W obecnym sezonie Unia wygrała 9 spotkań, przegrała 6 oraz odniosła jeden remis.

Pogoń Prudnik 1 – 1 Unia Krapkowice (runda jesienna)

Unia Krapkowice – Pogoń Prudnik, sobota 27.03.2010, 14:00, Krapkowice.

Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie.

Ostatnie spotkanie Pogoni z Unią:

Pogoń Prudnik - LZS Jasienica Górna