Kolejowa 7 nr I/2010

• autor: Szymon Kollek, 2010-03-16 19:19
W środku newsa jest dostępny do pobrania pierwszy numer gazetki Kolejowa 7 która zadebiutowała na meczu z GKS Grodków w zeszłą sobotę.

Gazetka „Kolejowa 7” ukazała się bezpłatnie, została ona rozdana kibicom na meczu z GKS Grodków. Natomiast wraz  z gazetka pojawiła się puszka na oprawy meczowe do której zebraliśmy 54 złote 24 grosze – za wszystkie wpłaty dziękujemy kibicom. Postanowiliśmy że gazetka nadal będzie bezpłatna natomiast koło punktu kolportażowego (prawdopodobnie w pobliżu miejsca sprzedaży biletów) będzie zamieszczona puszka do której można wpłacać dobrowolną opłatę za gazetkę, każde, nawet drobne pieniądze są przydatne i pomogą w rozwoju „Kolejowej 7” oraz Fan-Klubu. Gazetka będzie dostępna również w zakładce Menu Strony/Kącik Kibica/Kolejowa 7.

Zamieszczamy I nr gazetki i zabieramy się za redagowanie kolejnego na sobotni mecz.

Gazetka jest w formacie .PDF

>KOLEJOWA 7 nr I<