Sparing juniorów

• autor: Szymon Kollek, 2010-03-07 13:57

Juniorzy Pogoni rozegrali dzisiaj sparing z Polonią Biała. Mecz odbył się na bocznym boisku stadionu przy ulicy Kolejowej 7.

Pierwszy  skład: Kroczyński – Brożek, Dziwisz, Gatner, Wesołowski – Kapnik, Kania, Rzepa, Łuć – Jania, Kauczor

Rezerwowi: Obal, Bedryj, Łuczka, Bolibrzuch, Sosnowski

>>GALERIA<<

Pierwsza bramka spotkania padła już w pierwszej minucie, po rzucie wolnym, strzał zawodnika gości niepewnie złapał Kroczyński i piłka znalazła się w siatce bramki. W kolejnym minutach spotkania do głosu doszli zawodnicy Pogoni, klika groźnych strzałów oddał Kauczor oraz Jania jednak piłka mijała światło bramki. Bramka na 1 – 1 padła po błędzie obrońcy Polonii który wpakował piłkę do własnej bramki obok zdezorientowanego bramkarza. Pod koniec pierwszej połowy Polonia obejmuje drugi raz prowadzenie w spotkaniu, po błędzie Kroczyńskiego który nie opanował wrzucanej w pole karne piłki dopadł zawodnik gości i umieścił piłkę w niebronionej bramce.

Po przerwie do gry zostali wprowadzenie rezerwowi ale gra nabrała tempa z przewagą naszych zawodników. Obie bramki zdobył Kapnik z rzutów karnych.

Końcowy wynik spotkania: Pogoń Prudnik 3 – 2 Polonia Biała

Sparta Paczków - Pogoń Prudnik 2:0