Trzeci sparing, druga wygrana

• autor: Dawid Czuń, 2010-02-14 13:39
Pogoń Prudnik mierzyła się z Olimpią Lewin Brzeski w czeskich Mikulovicach. Po świetnej końcówce nasza drużyna odnosi zwycięstwo 3-1.

Pogoń Prudnik zagrała w składzie:

Czerwiński - Wicher, Pietruszka, Wesołowski, B. Wójtowicz - Maciuch, Kłosowski, Olejnik, Chudy - Mazur, Rudzki

W meczu zagrali również:

Janicki, Roskosz, M. Wójtowicz, Stanek, Siorak, Kauczor, Rudolf, Witek

Bramki dla Pogoni:

Rudolf

Kłosowski

Pietruszka

W pierwszej połowie już na samym początku sędzia podyktował rzut karny za zagranie ręką Maciucha, dla Olimpii. Zawodnik rywali przy pierwszej próbie pokonał naszego bramkarza, jednak sędzia postanowił powtórzyć rzut karny. Przy drugim podejściu zawodnik rywali pomylił się, a stan meczu się nie zmienił. Przewaga przeciwników rosła efektem tego jest strata bramki przez nasz zespół.

W drugiej połowie nasz zespół został trochę przemodelowany, na boisku pojawili się nowi zawodnicy. Pogoń zaczęła powoli dyktować warunki spotkania. Dobrą zmianę dał Rudolf który doprowadził do wyrównania. Drużyna z Prudnika atakowała jeszcze mocniej co dało efekt w końcówce spotkania gdzie Kłosowski ładnym strzałem w okno dał prowadzenie naszej drużynie. Chwilę później sędzia podyktował rzut karny dla naszej drużyny, a na bramkę zamienił go Pietruszka.