Lan Wars 2010

• autor: Szymon Kollek, 2010-02-12 09:55

W sobotę 13 lutego w Lubrzy odbędzie się szósta edycja LAN_Wars. Zapraszamy wszystkich miłośników gier komputerowych a w szczególności wyznawców PESa.

Popularne zawody w grach komputerowych rozpoczną się w sobotę o godzinie 10:00 w Lubrzy, przy ulicy Wolności 73 w sali GOKSiR. Zawody rozegrane zostaną w kilku konkurencjach:

TrackMania

Race Driver: Grid

Soul Calibur IV

Moorhuhn2

Unreal Tournament

PES 2009

Mimo że w wszystkie gry zapowiada się bardzo ciekawa rozgrywka nasza strona patronuje zawodom  w PESa 2009. Dla nie wtajemniczonych PES to seria gier wydawanych przez firmę Konami w których gracz steruje piłkarzami w meczu najlepszych zespołów. Galeria i opis gry tutaj.

W tej edycji gracze zmierzą się reprezentacjami krajów. Mecze w pierwszej fazie rozegrane zostaną na komputerach natomiast od ćwierćfinałów przeniesiemy się do sali kinowej, tam rozgrywki odbędą się na dużym ekranie.

Na najlepszych graczy  czekają ciekawe nagrody a my dla zwycięzcy PESa dorzucamy szalik kibica Pogoni. Natomiast jeśli ktoś ma ochotę nabyć szalik to będą one dostępne w promocyjnej cenie 20 zł.

Opis pozostałych konkurencji na blogu Sławomira Szmulika, który zapoczątkował te zawody i organizuje je nadal.

Zapraszamy w sobotę o godzinie 10:00 na LAN-Wars.

Trasy dojazdu:

>Z PRUDNIKA<