Remis w pierwszym sparingu

• autor: Dawid Czuń, 2010-01-30 21:07
Pogoń Prudnik w czeskich Mikulovicach zmierzyła się z Silesiusem Kotórz Mały. Po 90 minutach wynik spotkania 2:2.

Pogoń w składzie:

Witek - Wesołowski, Pietruszka, Wicher, B. Wójtowicz - Maciuch, Stanek, Kłosowski, Chudy - Mazur, Rudzki

w meczu zagrali również:

Roskosz, Janicki, Bedryj, Rudolf, M. Wójtowicz, Siorak

Pogoń już w 6 minucie prowadziła po bramce Mazura który po rzucie rożnym najlepiej odnalazł się w polu karnym 1:0. Przeciwnicy doprowadzają do wyrównania w 15 minucie po dobitce napastnika Silesiusa 1:1. W końcówce pierwszej połowy Rudzki z rzutu wolnego w odległości około 25 metrów zdobywa bramkę na 2:1. Silesius poraz kolejny wyrównuje w 43 minucie po rajdzie zawodnik rywali wychodzi sam na sam i w tej sytuacji się nie myli 2:2.

W Pogoni Prudnik zagrał bramkarz Racłavii Racławice, Tomasz Roskosz, jednak jego przyszłość w Prudniku nie jest do końca pewna, trwają rozmowy transferowe.