Czas na lidera!

• autor: Szymon Kollek, 2009-11-19 17:52

W sobotę Pogoń rozegra zaległe spotkanie 8 kolejki „Okręgówki” z Unią Głuchołazy.

Oba zespoły dzieli tylko jeden punkt, zapowiada się mecz rundy.

Unia Głuchołazy to aktualny lider tabeli, gospodarze sobotniego spotkania zgromadzili do tej pory 29 punktów w 14 spotkaniach. Na własnym boisku wygrali 5 z 6 spotkań, jedyna porażka 1-2 z LKS-em Rusocin. Bilans bramkowy Unii: 26-14. Ostatnie spotkanie Unii to remis 1 – 1 z Odrą w Kędzierzynie-Koźlu.

Pogoń traci tylko jeden punkt do Unii, optymizmem może również napawać forma naszego zespołu, cztery ostatnie spotkania kończyły się zwycięstwami. W przypadku wygranej nasz zespół ma szansę objąć przewodnictwo w tabeli przed przerwą zimową, warunkiem jest jednak remis w spotkaniu Piasta Strzelce Opolskie z Unią Krapkowice.

Spotkania z Unią Głuchołazy nie są szczęśliwe dla naszego zespołu, w zeszłym sezonie porażki 0-2 w Prudniku oraz 5-2 w Głuchołazach, jednak każda seria się kiedyś kończy.

BĄDŹMY WSZYSCY NA TYM WAŻNYM MECZU. DOPINGUJMY POGOŃ – PIŁKARZE NA NAS LICZĄ!

Mecz: Unia Głuchołazy – Pogoń Prudnik, sobota 21 listopad, godzina 13:00, stadion przy ul. Konopnickiej 2, Głuchołazy.

Pogoń Prudnik - LZS Leśnica (juniorzy)