Piłkarski weekend

• autor: Szymon Kollek, 2009-11-13 10:29

W najbliższy weekend przy ul. Kolejowej 7 dwa mecze Pogoni. Będą to ostatnie spotkania na własnym terenie przed zbliżająca się przerwą w rozgrywkach.

Pierwszy mecz rozegrają nasi juniorzy. W sobotę 14 listopada podejmą najsłabszy zespół I Opolskiej Ligi Juniorów. Włókniarz Kietrz bo o nim mowa zajmuje ostatnią pozycję w ligowej tabeli bez dorobku punktowego w trzynastu meczach. Jutrzejsi goście strzelili tylko 7 ligowych bramek tracąc przy tym aż 86! Ostatnie spotkanie Włókniarzy to wysoka przegrana 14 – 0 na własnym boisku z MKS-em Kluczbork. Nasi juniorzy w debiutanckim sezonie na boiskach I ligi radzą sobie dobrze, zajmujemy ósmą pozycję w tabeli z 22 punktami. Ostatnie spotkanie to wyjazdowa wygrana 3-1 w Walcach z LZS-em.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie. Mecz o sobotę 14 listopada o godzinie 11:00. WSTĘP WOLNY

Seniorska Pogoń swoje spotkanie rozegra natomiast dzień później. Tym razem naprzeciwko naszych piłkarzy wybiegnie zespół Czarnych Otmuchów. Drużyna gości prezentuje się bardzo dobrze w obecnym sezonie, na swoim koncie mają zgromadzone 25 punktów, tyle samo co Pogoń, natomiast korzystniejszy bilans bramkowy (34-16) daje Czarnym czwartą pozycje w tabeli. Liczymy na przełamanie niekorzystnej passy meczy z Otmuchowskim zespołem, w ubiegłym sezonie Pogoń nie zdobyła żadnego punktu w meczach z Czarnymi, przegrane 2-1 w Otmuchowie, oraz 1-0 w Prudniku. Nasz zespół po raz kolejny złapał wiatr w żagle, trzy ostatnie spotkania zakończyły się wgranymi, faktem jest że z niżej notowanymi zespołami, goście swoje ostatnie spotkanie przegrali 2-0 z Tułowicką Unią. Mecz z Czarnymi nazywany jest meczem prawdy, w przypadku wygranej Pogoń zbliży się do czołówki tabeli. Piłkarze liczą na naszą obecność na tym spotkaniu, nie zawiedźmy ich.

Mecz o Mistrzostwo Ligi "Okręgowej"

POGOŃ PRUDNIK – Czarni Otmuchów, niedziela 15 listopada, godzina 13:00, stadion przy ul. Kolejowej 7.

WSTĘP:

- dorośli – 5 PLN

- młodzież do 18 roku życia – 2 PLN

- kobiety oraz dzieci do 12-stego roku życia – WSTĘP WOLNY

Pogoń - MKS Kluczbork (juniorzy)