Pogoń podejmie Naprzód

• autor: Dawid Czuń, 2009-11-05 11:07

W ramach 13 kolejki ligi okręgowej Pogoń Prudnik zmierzy się u siebię z Naprzodem Ujazd Niezdrowice.

Goście z Niezdrowic przed tym spotkaniem zajmują 14 lokate w tabeli "okręgówki". Pogoń Prudnik uplasowała się na 8 pozycji ze stratą 6 punktów do lidera, LKS Rusiocin. Naprzód przeplata dobre mecze złymi. Nasi rywale na 12 meczów 2 wygrali, 4 zremisowali, 6 przegrali. Pogoń w tych statystykach wygląda lepiej, 6 zwycięstw, 1 remis, 4 porażki. Ostatnie spotkanie goście zremisowali z  Unią Tułowice 2:2. Pogoń w ostatniej kolejce wygrała w Sidzinie z tamtejszym Góralem 1:2.

W poprzednim sezonie 2008/2009 te drużyny mierzyły się dwukrotnie, gdzie Pogoń prowadzona przed Dariusza Trojaka, zremisowała w 14 kolejce w Niezdrowicach 1:1 i w 29 kolejce przegrała w Prudniku. Przypomnijmy, że Pogoń zajeła 5 lokatę a nasz sobotni rywal 12 miejsce.

Pogoń w kolejnym meczu 07.11.09 r. (Sobota) o godzinie 13:00 zmierzy się u siebie z Naprzodem Ujazd Niezdrowice. Zapraszamy wszystkich sympatyków!

(Pogoń Prudnik - Naprzód Ujazd Niezdrowice sezon 2008/2009 0:1)

Pogoń - Polonia Biała (sparing juniorów)