Wyjazd juniorów do Prószkowa !

• autor: Piotr Wesołowski , 2009-10-09 18:56
Już jutro o godzinie 11:00 w Prószkowie dojdzie do spotkania Pomologi z Pogonią Prudnik.

Już jutro nasi juniorzy udadzą się na wyjazdowe spotkanie z Pomologią Prószków. Zawodnicy z Prószkowa są ostatnio w bardzo dobrej formie po dziewięciu kolejkach zajmują czwarte miejsce w tabeli I ligi juniorów. Zaś nasi młodzi piłkarze po dziewięciu kolejkach zajmują ósmą pozycję w tabeli. Pomologia w ostatnim spotkaniu zremisowała na wyjeździe z MKS-em Kluczbork 2:2, Pogoń zaś zremisowała przed własną publicznością z Rodłem Opole. W tym spotkaniu zabraknie podstawowego zawodnika Pogoni, Adriana Kapnika, który pauzuje za żółte kartki.

Mecz odbędzie już jutro w sobotę 10.10.09 r. w Prószkowie ( stadion przy szkole sportowej) o godzinie 11:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków juniorów Pogoni na ten mecz!

Nowe fotki stadionu