Pogoń Prudnik - LZS Kastor Jasiennica Górna 2:0

Czerwiński, Wicher, Pietruszka, Wesołowski, Wójtowicz, Stanek, Chudy ( 90' Bierek), Siorak, Olejnik, Rudzki (k), Rudolf (78' Maciuch)

Asystent I : Łukasz Gowin

Asystent II: Janusz Joniec

KS Brzeg

Obserwator: Stanisław Gębuś KS Opole

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia naszego zespołu. W 3 minucie Olejnik strzela nad poprzeczką. Po kilku minutach ataków Pogoni groźny strzał oddał napastnik gości. Piłka po wyrzucie z autu przez Sioraka trafia do Olejnika a ten strzela obok bramki. W kolejnej akcji Wicher oddał strzał z 25 metrów, bramkarz gości pewnie złapał piłkę. Goście odpowiedzieli strzałem głową obok bramki Czerwińskiego. Rzut wolny wykonywany przez Rudolfa minimalnie mija słupek bramki Kastora. W ostatniej minucie pierwszej połowy żółtą kartkę zobaczył Grzegorz Pietruszka.

Druga połowa rozpoczyna się od ataków gości. Błąd w 46 minucie popełnia nasz bramkarz lecz napastnik gości nie potrafił wślizgiem posłać piłki do naszej bramki.W 50 minucie Rudzki zobaczył żółtą kartkę. Kara to wywoła sporo kontrowersji. Minutę później za krytykowanie decyzji arbitra głownego Wesołowski obejrzał również żółtą kartkę. Kolejna akcja naszego zespołu powinna skończyć się bramką lecz strzał Rudolfa z lini bramkowej wybija obrońca gości. W 56 minucie Wójtowicz popisał się świetną indywidualną akcją lecz jego strzał nie trafia w światło bramki. Nasi zawodnicy zaczeli próbować zaskoczyć bramkarza gości strzałami z dystansu. Strzelali kolejno Olejnik i Rudolf. W 63 minucie akcja Olejnika i Rudolfa kończy się celnym strzałem Olejnika. Pogoń prowadzi 1:0. Zawodnicy Kastoru chcieli natychmiast odpowiedzieć na bramkę Olejnika. Strzał zawodnika gości trafia w poprzeczkę. W kolejnej akcji Rudzki próbował zaskoczyć bramkarza Jasiennicy strzałem z pół obrotu. Pare minut później Rudolf zmarnował stuprocęntową sytuację. W 79 minucie rzut rożny wykonuje Olejnik, w walce o piłkę wygrywa Rudzki i ustala wynik spotkania na 2:0. W 88 minucie wynik spotkania mógł podwyższyć Chudy lecz jego strzał głową broni bramkarz.