Pogoń 1 - 1 Rodło Opole (juniorzy)

• autor: Szymon Kollek, 2009-10-03 13:30

W meczu I Opolskiej Ligi Juniorów pomiędzy Pogonią a Rodłem Opole padł remis 1 - 1.

Poniżej zamieszczamy relację oraz galerię.

Skład: Kroczyński – Janicki, Brożek, Łojek, Rzepa – Jania, Dziwisz, Kapnik, Wesołowski – Kauczor, Sroka (78” Bedryj).

Relacja:

Mecz rozgrywany w dobrych warunkach pogodowych nie przysporzył kibicom wielu emocji pierwszej połowie. Mecz kontrolowali nasi młodzi zawodnicy, co spowodowało że przez większą część spotkania akcje toczyły się na połowie drużyny gości, niestety rzadko były one zakończone strzałami. Pierwsza bramka padła w 30 minucie spotkania. Dobre podanie od pilnowanego przez trzech obrońców Jani otrzymał Sroka, w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzela spokojnie w środek bramki, 1 – 0. Do końca pierwszej połowy goście oddali jeden strzał z 25m który bezpiecznie mija bramkę nad poprzeczką.

W drugiej połowie mecz trochę się ożywił, akcje obu zespołów kończyły się strzałami na bramkę. Pierwszy z nich oddał Kauczor jednak niecelnie. Kolejny strzał oddał z odległości Łojek, bramkarz Rodła broni. Goście doszli do głosu w 65 minucie, pierwszy strzał na bramkę Pogoni obronił pewnie Kroczyński natomiast minutę późnie było 1 – 1, po małym zamieszaniu najwyżej do piłki wyskoczył zawodnik gości, głowa z 2 metrów wyrównuje stan spotkania. W 72 minucie Kauczor uderza blisko słupka. W 75 minucie zawodnicy Rodła przeprowadził akcję na naszą bramkę, na pograniczu faulu przed polem karnym interweniuje Kroczyński, sędzia nie dopatruje się faulu. Kolejny strzał aktywnego Kauczora nad poprzeczką. 78 minuta zmiana w naszym zespole za Srokę na placu gry melduje się Bedryj. W 88 minucie drógą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Kapnik.

>>GALERIA<<

Już o 15:00 zapraszamy na mecz seniorów z Jasienicą. Będzie można nabyć szal w cenie 25 PLN oraz rozdawane będą plakaty na DERBY.