Seniorzy z Jasienicą

• autor: Szymon Kollek, 2009-10-02 16:56

Po dwu tygodniowej przerwie mecz rozegrają seniorzy, przeciwnikiem będzie tym razem LZS Jasienica Górna.

Spotkanie jutro o godzinie 15:00 w Prudniku.

Zespół jutrzejszych gości radzi sobie bardzo przyzwoicie. Po ośmiu rozegranych spotkaniach LZS Jasienica Górna zajmuje 8 lokatę z 13 punktami. Goście urwali bardzo cenne punkty wyżej notowanym zespołom, wygrana 2-1 w Otmuchowie, czy trzy punkty w ostatniej kolejce z Unią Tułowice u siebie. Co ciekawe trzy z czterech wygranych Jasienicy to spotkania wyjazdowe. Pozostałe spotkania gości to jeden remis oraz trzy porażki. Bilans bramkowy 14 – 14.

Nasi seniorzy zagrają mecz po dwu tygodniowej przerwie spowodowanej zamieszaniem wokół meczu z Unią Głuchołazy. Wszyscy liczymy na cenne 3 punkty lecz jutrzejszy przeciwnik nie raz pokazał że ligowym „kopciuszkiem” nie jest, dlatego o zwycięstwo będzie trzeba walczyć przez całe 90 minut. Ostatnie spotkanie rozegrane 7 czerwca tego roku Pogoń wygrała 4 – 1 w Jasienicy, jesienią jednak uległa u siebie 0 – 1.

Pogoń Prudnik – LZS Jasienica Górna, sobota 03 październik, godzina 15:00, stadion przy ul. Kolejowej 7.

WSTĘP: dorośli – 5PLN / młodzież do 18 roku życia 2PLN / kobiety oraz dzieci do 12 roku życia WSTĘP WOLNY.

Na meczu będą dostępne nowe szale kibica w cenie 25PLN. Będzie je można nabyć przed jak i w trakcie spotkania w stadionowej spikerce. Będziemy również rozdawać plakaty kibicowskie na DERBY, więc i po nie zapraszamy.

Orzeł Branice - Pogoń Prudnik