Pogoń – Rodło Opole (juniorzy)

• autor: Szymon Kollek, 2009-10-02 16:35

Już jutro kolejny mecz naszych juniorów w I lidze. Kolejnym przeciwnikiem Pogoni będzie Rodło Opole.

Mecz o godzinie 11:00 przy ul. Kolejowej 7.

Drużyna gości zajmuje obecnie 11 pozycję w tabeli, zgromadziła do tej pory 10 punktów, strzeliła 19 a straciła 18 bramek. Z ośmiu rozegranych do tej pory spotkań wygrała trzy, jeden zremisowała, natomiast cztery zakończyła bez dorobku punktowego. Ostatni mecz Rodła Opole to przegrana  0 – 2 z MKS-em Kluczbork na własnym terenie.

Juniorzy Pogoni grają w kratkę, dwanaście punktów które dają siódmą pozycję w tabeli dały nam cztery wygrane, tyle samo spotkań zakończyło się porażką. Bilans bramkowy to 13 strzelonych i 12 straconych goli. Ostatnie spotkanie zakończyło się natomiast wysoką porażką 0 – 4 w Otmuchowie w meczu z tamtejszymi Czarnymi.

Serdecznie zapraszamy na jutrzejsze spotkanie. Mecz o godzinie 11:00 przy ul. Kolejowej 7. WSTĘP WOLNY

Na meczu będą dostępne szale kibica w cenie 25PLN, zakupu będzie można dokonać w spikerce.

Pogoń Prudnik - LZS Leśnica (juniorzy)