Uwaga Uwaga!

• autor: Szymon Kollek, 2009-09-26 11:23
Mecz Pogoń Prudnik – Unia Głuchołazy został odwołany, odbędzie się on w wolnym terminie lub na koniec rundy jesiennej.

Więcej Informacji w rozwinięciu.

Mecz Pogoni z Unią Głuchołazy pierwotnie miał odbyć się na boisku Unii dziś 25 września. Mecz został przeniesiony do Prudnika w związku z problemami gospodarzy z organizacją spotkania. Do naszego klubu wpłynęło oficjalne pismo z Opolskiego Związku Piłki Nożnej z którego dowiadujemy się że mecz odbędzie się w Prudniku 25 września o godzinie 16:00.

Nie wiadome są przyczyny odwołania tej decyzji, natomiast po telefonie do Wydziału Gier OZPNu dowiadujemy się że mecz został przełożony na koniec rundy lub najbliższy możliwy dla oby klubów termin.

Za cały bałagan jaki wynikł w związku z tym bardzo oczekiwanym meczem przez kibiców oby drużyn przepraszamy lecz nie wynika on z winy klubu MKS Pogoń Prudnik.

Prosimy również o przekazanie tej informacji znajomym oraz zainteresowanym osobom aby inaczej planowały sobie to sobotnie popołudnie.

Pogoń - LKS Rusocin