Podziękowania od klubu

• autor: Dawid Czuń, 2009-09-04 22:13

Jutrzejsze spotkanie juniorów z LZS Leśnica nie będzie tylko świętem piłkarskim. Zarząd klubu MKS Pogoń Prudnik postanowił złożyć podziękowania dwóm zasłużonym dla klubu osobistościom.

Pierwszą postacią jest Eugeniusz Wydera, który jest stale związany  z klubem emocjonalnie a kiedyś był zarówno zawodnikiem i kapitanem drużyny. Pełnił, również funkcję trenera pierwszej drużyny jak i trenera juniorów. Zarząd pragnie podziękować za wkład i zaangażowanie w klub.

Drugą postacią jest Renat Refcio, który pełni obecnie funkcje prezesa Prudnickiego Podokręgu Opolskiego Związku Piłki Nożnej. W przeszłości wiceprezes Pogoni Prudnik. Zarząd pragnie podziękować za współprace z klubem MKS Pogoń Prudnik.

Podziękowania złożone zostaną przed meczem z LZS Leśnica, który odbędzie się 05-09-09 o godzinie 11:00

Pogoń Prudnik - Victoria Cisek