Juniorzy przegrywają z Oderka

• autor: Piotr Wesołowski , 2009-08-29 15:40
Nasza młoda drużyna przegrywa w Łubnianach z Oderką Opole 5:1
Mecz pod dyktando gospodarzy.Cztery bramki strzelone w przeciągu kilku minut pierwszej połowy ustawiły spotkanie. W drugiej połowie Pogoń wyszła z bojowym nastawieniem efektem była dobra gra i strzelona bramka, piątą bramkę Oderka strzeliła pod koniec meczu warto zauważyć, iż sędzia nie dopatrzył się w tej sytuacji pozycji spalonej zawodnika gospodarzy.

Skład: Mateusz Kroczyński, Michał Janicki(k), Marcin Gatner, Rafał Brożek, Kamil Ligęza, Maciej Rzepa, Adrian Kapnik, Piotr Wesołowski ( 65' Artur Bolibrzuch), Łukasz Jania, Tomasz Dziwisz, Patryk Kauczor (strzelec jedynej bramki dla naszej drużyny)

Pozostali rezerwowi: Przemysław Sosnowski, Dawid Skawiński

Trener: Piotr Rzehak

Kierownik: Ireneusz Kwok

autor: jojojo33 2009-08-29 16:16:08

avatar o kurde ale nam pojechali...

autor: luk2801 2009-08-29 16:47:21

Profil luk2801 w Futbolowo Pierwsza polowa w naszym wykonaniu byla beznadziejna, ale drugie 45 min gralismy jak rowny z rownym remisujac druga polowe 1:1. Ogranie z lepszymi sie przyda