Pierwszy mecz u siebie- juniorzy

• autor: Piotr Wesołowski , 2009-08-24 17:23
Jutro dnia 25.08.2009r przy ul.Kolejowej 7 w Prudniku o godzinie 17 odbędzie się mecz drugiej kolejki I ligi opolskiej juniorów pomiędzy MKS "Meble" Pogoń Prudnik a Odrą Kędzierzyn Koźle.
Nasza młoda drużyna po dziesięcioletniej przerwie rozegra pierwszy mecz w I lidze juniorów przed własną publicznością. Przeciwnikiem będzie Odra Kędzierzyn Koźle, która w pierwszej kolejce sezonu uległa MKS-owi Kluczbork 0:2.

Wstęp wolny.

Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na to spotkanie !

autor: wronaaa00 2009-08-25 15:05:35

Profil wronaaa00 w Futbolowo na pewno bede .... niech wygrywają w porownaniu do seniorow ;]

autor: prudnik 2009-08-26 08:07:58

Profil prudnik w Futbolowo seniorzy chociaz cos graja,bo juniorzy nic!!!!!!!!!!!!

autor: junior38 2009-08-26 09:57:35

Profil junior38 w Futbolowo slabi juniorzy ;/ ... nic nie graja ... jak u staszka dluga pilka na napastnikow i nic z tego nie ma ! na lewej obronie jakis slonik stoi, ktory biegowo przegywal pojedynnki.... w ataku dwuch wyskoich a nic z tego nie bylo... glupie strzaly z daleka i ciagle glugie pily ;/

autor: prudnik 2009-08-26 14:37:06

Profil prudnik w Futbolowo "junior38" - masz rację. Przecież w tym meczu nie było żadnych napastników. Cały czas myślę, czy tam byli pomocnicy i obrońcy. Sędziowałem kiedyś I ligę juniorów i to naprawdę były konkretne mecze. A to co wczoraj, nie prezentowało żadnego poziomu I ligi - poza głównym sędzią, bo liniowi to też dno.

autor: wronaaa00 2009-08-26 16:54:34

Profil wronaaa00 w Futbolowo ja bede dobrej mysli... moim zdaniem juniorzy potrzebuja jeszcze czasu aby przystosowac sie do stylu gry w I lidze juniorow.Z czasem będzie ich gra lepiej wyglądała :) musza jeszcze sie zgrac widac ze ta gra im jeszcze nie idzie... badzmy dobrej mysli

autor: prudnik 2009-08-26 20:24:52

Profil prudnik w Futbolowo Masz rację "wronaaa00". Trzeba czasu dla nich, al żeby tego czasu nie zabrakło. Ja jestem zawsze za Pogonią, czy pierwszą, czy drugą drużyną. Dlatego życzę powodzenia chłopakom i liczę na nich. ZAWSZE I WSZĘDZIE POGOŃ NAJLEPSZA BĘDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POOOGOŃ PRUUUDNIK!!!Kibicujmy naszej drużynie!!!

Pogoń - Piast Strzelce Opolskie