3 kolejka - wyjazd do Ciska !

• autor: Piotr Wesołowski , 2009-08-22 11:27
Nasza drużyna w ramach 3 kolejki ligi okręgowej pojedzie na mecz do Ciska aby zmierzyć się z tamtejszą Victorią.
Jutro (w niedziele) o godzinie 17 w Cisku rozpocznie się spotkanie pomiędzy Victorią Cisek a Pogonią Prudnik. Nasza drużyna w poprzednich 2 kolejkach zdołała wywalczyć tylko jeden punkt, remisując z Unia Krapkowice. Gospodarze natomiast rozegrali do tej pory tylko jedno spotkanie w 2 kolejce ulegli Unii w Tułowicach 4:1. Victoria Cisek w poprzednim sezonie grała w IV lidze wojewódzkiej. Zajmując 14 pozycje z dorobkiem 28 punktów spadła o klasę niżej.Cisek oddalony jest od Prudnika o 52 kilometry . Miejscowość jest wsią gminną i znajduje się w powiecie Kędzierzyn Koźle.

Liczymy na dobry mecz w wykonaniu Pogoń i oczywiście na trzy punkty. Zapraszamy kibiców do licznego pojawienia się na stadionie w Cisku aby gorąco dopingować nasza drużynę

autor: doktordres 2009-08-22 12:20:44

Profil doktordres w Futbolowo Jadziem!

autor: junior38 2009-08-23 19:26:48

Profil junior38 w Futbolowo z tego co slyszalem ... Pogon przegrala 0-2