Bezbarwna porażka 0 - 3

• autor: Szymon Kollek, 2009-08-08 20:11

Nie udała się naszym piłkarzom inauguracja sezonu w Strzelcach Opolskich.

Piast gospodarz spotkania przewyższał nasz zespół fizycznie oraz organizacyjnie. Wynik jaki widniał po 90 minutach w pełni odzwierciedla przebieg spotkania.

Skład: Witek – B. Wójtowicz, Wesołowski (M. Wójtowicz 75’), Jazowiecki, Pietruszka – Wicher (Rudolf 45’), Stanek (Chudy 55’), Olejnik, Maciuch (Bierek 82’), Mazur - Rudzki

>>GALERIA PICASA WEB<<

>>GALERIA FUTBOLOWO<<

Relacja:

Pierwsza Połowa:

Mecz rozpoczął się od chaotycznej gry oby zespołów, gra toczyła się w środku boiska, pierwsza groźna sytuacja przyniosła gospodarzom prowadzenie w 10 minucie. Bramka padła po dalekim wrzucie z autu na poziomie pola karnego, zawodnik gospodarzy uderzył piłkę w kierunku naszej bramki, Witek odbija piłkę na słupek, nadbiegający zawodnik Piasta nie myli się, 1 – 0. Po stracie bramki mecz nie zmienił oblicza, Piast nadal częściej był przy piłce. Pierwsze uderzenie na bramkę gospodarzy oddał w 30 minucie Olejnik, strzał zza pola karnego łapie bramkarz. 32 minuta żółta kartka dla Pietruszki. Chwilę później gospodarze podwyższają prowadzenie, po nieporozumieniu naszych obrońców zawodnik gości znalazł się sam na sam z Witkiem, nie marnuje okazji 2 – 0. Do końca pierwszej połowy Piast nie zwolnił tempa, czego następstwem był kolejny groźny acz minimalnie niecelny strzał.

Druga połowa:

Na drugą połowę spotkania za Wichra na boisku pojawił się Rudolf a trener zmienił ustawienie zespołu na bardziej ofensywne. W 50 minucie żółtą kartką ukarany został Rudolf za symulowanie rzutu karnego. W 55 minucie za Stanka wchodzi Chudy. Gra naszego zespołu zmieniła trochę oblicze, po rzucie rożnym bliski zdobycia bramki był Olejnik którego mocny strzał pod poprzeczkę wybija bramkarz. W 65 minucie strzał gospodarzy skutecznie łapie Witek. 70 minuta żółta kartka dla Mazura. W 74 minucie Pogoń przeprowadziła swoją najgroźniejszą akcję, po rajdzie Rudolfa wrzuconą w pole karne piłkę przyjmuje Rudzki, strzał z 5 metrów nad poprzeczką. 83 minuta – zmiana za Maciucha wchodzi Bierek. W 87 minucie żółtą kartką ukarany został M. Wójtowicz który zmienił Wesołowskiego dziesięć minut wcześniej. W 90 minucie po kolejnym nieporozumieniu naszej linii obrony gospodarze ustalają wynik spotkania na 3 – 0.

Z przebiegu całego spotkania wynik jest jak najbardziej sprawiedliwy. Drużyna Piasta przewyższała nasz zespół fizycznie oraz grała mądrzejszy futbol. Nasz zespół grał nieporadnie i bez zdecydowania, zabrakło zawodnika który w ciężkich chwilach wziął by na siebie ciężar gry. Start sezonu nie najlepszy ale należy pamiętać że do jego końca pozostaje 29 spotkań i w każdym trzeba walczyć o 3 punkty.

• Komentarzy [22]
  • czytano: [3059]

autor: skorpi 2009-08-08 21:23:32

avatar

oj słabo słabo i niby paweł i irek tacy dobzi obroncy brawo brawo kto był to widział słabizna

autor: kibic_pogoni 2009-08-09 00:07:17

Profil kibic_pogoni w Futbolowo 1 bramka... kto stał przy napastniku co główkował....  Witek nie mial szans :/ 2 bramka Wójtowicz... szkoda ze nie wykorzystali sytuacji w 2 połowie po rogu co po strzale  Rudzkiego bramkarz najpierw wybił, a potem  wybił końcami palców... zobaczymy co bedzieza tydzien.. wogóle nasi za dużo gadali... niepotrzebne kartki :/ ci co byli wiedzą o czym mowa...

autor: kibic_pogoni 2009-08-09 00:10:07

Profil kibic_pogoni w Futbolowo co dorelacji niezła, tylko po co powtórzenia co  bramke "nie myli się" to chyba jasne ;)  no i brak niektorych znaków interpunkcyjnych po i który... jesteście oficjalnąstroną wiec prosze o staranie się

autor: kibic_pogoni 2009-08-09 00:15:08

Profil kibic_pogoni w Futbolowo

co do wypowiedzi "skorpi" obrona dała ciała... zboku to wyglądało tak że  Rudzki stał na ataku(w drugiej połowie dołączył do niego Przemek Rudolf), pomoc biegała, a obrona dawała ciała... Wójtowicz się starał ale w sytuacji zerowej po prostu upadł na murawe i lezał  kolejne kilkadziesiat sekund w których najpierw padła bramka a potem Witek doszczętnie i dosłownie odebrał mu ochoty do gry... Jazo tez nie błyszczał... kiksy rodem z C klasy:/  szczerze przed tym meczem wierzyłem że zmiana trenera i mecze sparingowe coś zmienią w  grze naszych... zmieniło siętylko tyle że nie ma dziury pomiędzy obroną, a atakiem. lukiw obronie jak były tak są, napastnicy jak nietrafiali tak nietrafiają...mam nadzieje że w kolejnych meczach będzie lepiej

autor: stegie 2009-08-09 02:24:54

Profil stegie w Futbolowo Drogi kibicu, zanim zaczniesz pouczać kogoś w pisowni, sam zerknij na swoje posty. To, że nie redagujesz stronki nie zwalnia od myślenia ;) Co zaś tyczy się trenera, to trudno oczekiwać jakich kolwiek cudów po kilku rozegranych meczach towarzyskich. Moim zdniem winny trenera nie było tu żadnej. Chłopaki zagrali ogólnie słabszy mecz i tyle. Ważne, żeby wyciągnąć wnioski i do następnego spotkania przystąpić ze "sportową złością" i podwójną chęcią walki o 3 pkt. Wierzę, że następny mecz będzie dla nas lepszy, a zespół udowodni i pokarze jak można grać efektywnie :)

autor: kibic_pogoni 2009-08-09 03:37:01

Profil kibic_pogoni w Futbolowo gdzie napisałem coś negatywnie o trenerze?? pewnie że trener nawet klasy światowej nic nie zmieni skoro oficjalnie działacze stwierdzili że w tym sezonie chcą przeczekać i nie walczą o awans... to akurat wyssane z palca nie jest... ale na co tu czekać ... jeżeli chcą ten sezon przeczekać a dopiero w następnym grać o awans to co awans mamy za 2 lata?? i kto wtedy będzie grał :/ Rudzki bedzie pod koniec swojej kariery.. nie mówiac o Witku Jazoniu... jeżeli podejście działaczy jest takie to nie oszukujmy się, ani kibiców wielkie ilości, ani sponsorów nie przybędzie od takiego postanowienia ;) zobaczymy co pokażą zawodnicy w najbliższych meczach

autor: skorpi 2009-08-09 10:00:18

avatar także spokojnie kłosa by mógł grac za wichra a jaszczułt spokojnie za wesołowskiego czy jazona.

autor: BovPrk 2009-08-09 10:12:20

Profil BovPrk w Futbolowo nie zmuszam nikogo do czytania relacji, pojawiła się ona 2h po meczu więc błędy mogą sie pojawić, jeśli natomiast to co piszę Ci nie odpowiada to zapraszam w środę do kiosku po najszybsze jak do tej pory prudnickie medium nasz wspaniały Tygodnik, tam panowie mają pare dni na poprawę interpunkcji i innych. Jeszcze tylko 4 dni a się ukaże:). Pozdrawiam, autor.

autor: prudnik 2009-08-09 10:21:23

Profil prudnik w Futbolowo w strzelcach to byla KOMPROMITACJA!!!!!!!! bez MUZYKI,POGODY,JASZCZULTA nie ma szans wygrywac meczy!!!!!!!!! trener tu nic nie zrobi,jak nie ma z czego

autor: prudnik 2009-08-09 10:24:54

Profil prudnik w Futbolowo jestem ciekawy jak zagraja z unia?????? ona tez przegrala 3-0,tyle tylko ze u siebie

autor: stegie 2009-08-09 10:57:54

Profil stegie w Futbolowo Kibicu czytaj moje posty ze zrozumieniem proszę ;) Z tego co widzę to nikt nie zarzucał Ci, że piszesz coś negatywnego o trenerze.Zaciekawiła mnie natomiast sprawa awansu, a raczej nie awansu naszej drużyny. Napisałeś, że to jest OFICJALNE stanowisko działaczy w tej sprawie. Jeśli tak to gdzie można o tym przeczytać lub usłyszeć?? Bo jak piszesz nie jest to wyssane z palca. Jeśli zaś jest to tylko Twój wymysł, to nie pisz więcej takich "sensacji" bo możesz tylko niepotrzebny zamęt wprowadzić. Pozdr.

autor: tylko.PogonP 2009-08-09 11:58:30

Profil tylko.PogonP w Futbolowo nie wyszedł mecz chłopakom, grali troche bez ładu i zdecydowania, a przede wszystkim wiary we własne umiejętności ale Piast to też dobry zespół, mieli kilku "byczków" i fizycznie nas przewyższali, ciężki poczatek ale z Kapkowicami musi być wygrana, no i frekwencja na trybunach, w dawnych latach to z Unią były jedne z najbardziej emocjonujących spotkań traktowane jako DERBY, wiec wszyscy na mecz!!! pozdro

autor: fifarahas 2009-08-09 14:11:15

Profil fifarahas w Futbolowo Na wstępie zaznaczam że nikogo w tym komencie  nie obrażam, krytykuje itp itd. Nie mogę sobie jednakże odmówić pewnej przyjemności wrzucenia "kamyczka do ogródka" szanownych "fachowców" którzy mieli wiele do napisania odnośnie talentu niedawnego zawodnika Pogoni a obecnie Piasta :) Otóż "słabego jak barszcz" Głuszka, najlepszy obrońca Pogoni - Pietruszka potrafił powstrzymywać najczęściej faulami ( za to otrzymał "żółtko" ) ... I na tym zakończę, dodając jeszcze że ów "piłkarzyna"  to obecnie podstawowy zawodnik drużyny która nie ukrywajmy "posłała naszych na dechy". Dziękuje za uwagę

autor: kaczorinho 2009-08-09 20:45:58

Profil kaczorinho w Futbolowo Zgadzam się z fifarafas odnosnie Gluszka! Ten bardzo ambitny zawodnik bardzo szybko został skreslony z druzyny! szkoda. A Racłavia jak zwykle super zaczęła sezon. Forza Racłavia

autor: dejw1d 2009-08-09 22:20:09

Profil dejw1d w Futbolowo eh,,,polskie podejscie do sprawy jak zawsze, ze skrajnosci w skrajnosc... o toz Głuszek moim zdaniem nie pokazal  jakies super formy, zagral poprawinie kilka razy fajnie poklepal rozbrajajac nasza obrone i tyle potem glupie podania i duzo strat, co zaowocowalo zmiana.

autor: fifarahas 2009-08-10 06:59:23

Profil fifarahas w Futbolowo Heh ...  :(  Tylko dlaczego do licha nikt z naszych nie zagrał poprawnie kilka razy, fajnie nie poklepał -  rozbrajając obronę przeciwnika  ...

autor: tylko.PogonP 2009-08-10 09:29:08

Profil tylko.PogonP w Futbolowo  fifarahas a Ty jesteś Głuszek czy jego przywatny adwokat, bo zajmujesz się jego sprawą strasznie namiętnie. Właśnie "poklepał" kilka razy i tyle by było z jego gry (piłka nożna to gra zespołowa a nie miejsce na popisywanie się marnymi kiwkami) potem już koledzy z Piasta przestali mu podawać, a co do naszych to grali innym ustawieniem i mimo to Olejnik, Mazur czy Rudolf też czasem "pomieszali", więc fifarhas skończ ten temat i wróć do niego jak ten zawodnik coś osiągnie skoro Go tak lubisz bo po jednym meczu to jak dla mnie niech tam dalej siedzi w Strzelcach. tyle

autor: stegie 2009-08-10 10:16:38

Profil stegie w Futbolowo Panowie dajcie sobie na wstrzymanie. Zachowujecie się jak 15-latkowie, chyba że tyle wiosen macie to ok ;)Był Głuszek, teraz go nie ma. Jedni twierdzić będą, że to strata dla naszego zespołu, drudzy wręcz odwrotnie i koniec pieśni. Nie ciągnijcie tego tematu dalej, przynajmniej nie w takiej formie- ludzie patrzą :-)

autor: fifarahas 2009-08-10 12:05:29

Profil fifarahas w Futbolowo Nie ukrywam że lubię gościa, ale mimo to raczej obiektywnie podchodzę do jego oceny, choć muszę przyznać że ... trochę prowokowałem w celu sprawdzenia szowinizmu naszych kibiców :) No ale dobra, czas ( i tabela ) pokaże kto miał racje. Jak na razie jest 1-0 na korzyść moją i temat zawieszam, bo już trochę się zrobił nudny :) Druga sprawa ... Panowie nie wpadajcie w furie :) To tylko forum które służy do wymiany poglądów ( jeśli się mylę, proszę mnie oświecić ).

autor: stegie 2009-08-10 13:40:44

Profil stegie w Futbolowo Fifarahas masz rację, że to forum ma służyć między innymi do wymiany poglądów. Natomiast poziom i kultura jaki tu będą, zależeć będzie od nas. Czym wyższy, tym lepiej  :) Pozdr.

autor: junior38 2009-08-10 20:34:29

Profil junior38 w Futbolowo 1:0 dla nas ;] i nie rozmawiajmy juz o przecietnych grajkach <devil> :D

autor: fifarahas 2009-08-11 09:41:08

Profil fifarahas w Futbolowo Jeśli nie rozmawiali byśmy o przeciętnych grajkach, to nie było by o czym dyskutować na tym forum.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.