Czwarty sparing.

• autor: Szymon Kollek, 2009-07-27 12:08
Czwarty sparing w obecnych przygotowaniach do sezonu Pogoń rozegra już za trzy dni, w ŚRODĘ 29.07.09 o godzinie 18 w Prudniku na stadionie przy ul. Kolejowej 7(przepraszamy za zmiany terminu, mecz napewno odbedzie sie w środę) Tym razem naszym przeciwnikiem będzie IV ligowa Olimpia Lewin Brzeski.

Będzie to przedostatni sparing Pogoni przed sezonem, dwa przegraliśmy z wyżej notowanymi zespołami, natomiast ostatni mecz z Małąpanwią Ozimek wysoko wygraliśmy 7 – 1, czego można spodziewać się po meczu z Olimpią Lewin Brzeski? Na pewno postępu w grze taktycznej zespołu oraz ambitnej walki naszych piłkarzy.

Zespół gości w zeszłym sezonie jako „beniaminek” zajął 6 lokatę w IV Lidze Opolskiej z dorobkiem 51 punktów. W teraźniejszych przygotowaniach do nowego sezonu Olimpia zagrała kilka sparingów. Pokonała na własnym terenie Skalnik Gracze 3 – 1 oraz przegrała w Chróścicach z Victorią 5 – 2.

Środowy sparing będzie okazją do zobaczenia naszego zespołu na tle wyżej notowanej Olimpii.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na ten mecz.

ŚRODA(29.07), godz 18:00, Stadion przy ul. Kolejowej 7, wstęp wolny.