Pogoń Prudnik 2 - 3 Unia Tułowice

• autor: BovPrk, 2009-05-30 19:47
Niestety nie udał się dzisiejszy mecz Pogoni. Przegrywamy 2 - 3 po bramce zdobytej przez Unię w ostatnich sekundach meczu. W tej sytuacji awans o klasę wyżej oddala się juz do matematycznych szans.

Skład Pogoni: Witek - Pietruszka, Wesołowski (55. Rudolf), Muzyka, Wojtowicz - Maciuch (85 Jania), Olejnik, Wicher (69. Piskorz), Pogoda - Mazur, Rudzki

autor: stegie 2009-05-31 21:58:02

Profil stegie w Futbolowo Mcz z Unią jak wyglądał, każdy wie kto na stadionie się pojawił. Słychać było śpiewy naszych kibiców [chyba ta sama ekipa co w Wysokiej ;) ] Ale nawet głośny doping chłopaków w niebiesko-białych szalikach nie pomógł rozegrać dobrego spotkania Pogoni. W pierwszej połowie pogoniści mieli wystarczająco dużo sytauacji, aby obiąć kilku bramkowe prowadzenie, niestety do przerwy było 1:1.W drugiej połowie było jeszcze gorzej. Zespół grał jakby opadł z sił, jakby nie grał o nic i nie chciał już grać. Oczywiście było kilka wyjątków, jak choćby zdobywca dwóch bramek dla naszego zespołu, czy też Pietruszka, który w niektórych sytuacjach dwoił się, a nawet troił, żeby ratować zespół przed utratą kolejnej bramki. Niestety takich zawodników jak Tych dwóch, podczas sobotniego spotkania było zdecydowanie za mało. Prudnicka Pogoń, krótko mówiąc rozegrała słabiutkie spotkanie.Do końca sezonu jeszcz 3 spotkania, ale nasza drużyna, powiedzmy to sobie szczerze nie liczy się już praktycznie w walce o awans do IV ligi. Mimo wszystko są jeszcze trzy mecze i trzeba je rozegrać tak jak każde inne, walcząc do końca.Nadchodzi powoli koniec sezonu a wraz z nim trzeba zrobić "rozliczenie" kończącej się rundy. Zobaczyć jakie posunięcia były dobre, a jakie błędne i wyciągnąć z tego odpowiednie wnioski. Jedno jest pewne- bez konkretynych zmian nie może się obejść jeśli poważnie myśli się o IV lidze i o klubie ogólnie.

autor: lukasz17cr 2009-06-01 20:48:14

Profil lukasz17cr w Futbolowo beda moze zdjecia z tego meczu?

autor: fifarahas 2009-06-02 09:09:21

Profil fifarahas w Futbolowo Jeśli uda się na te 3 mecze zebrac "11-kę" to już będzie sukces. Pogadaj z chłopakami kto jeszcze zamierza grac.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.