Już jutro mecz!

• autor: BovPrk, 2009-05-04 10:29
Trochę statystyk przedmeczowych.

Już jutro nasza Pogoń rozegra ważne spotkanie z LKS-em Rusocin. Ważne o tyle że walczymy o awans a z kim zdobywać punkty jak nie z niżej notowanymi rywalami. Rusocin zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów, Pogoń jest na miejscu czwartym z 40 punktami.

Goście w ostatnich pięciu spotkaniach zdobyli siedem punktów. Wygrali dwa spotkania a jedno zremisowali, w meczu ostatniej kolejki wygrali z Niezdrowicami 3:1. Cechuje ich wysoka skuteczność, ale i nie najlepsza obrona. W tym sezonie zdobyli 46 goli i tyle samo stracili.

Pogoń jest na fali dwa ostatnie spotkania zakończyły sie zwycięstwami, nawet jeśli mecz z LZS-em Walce nie był porywającym widowiskiem to w ostatniej kolejce Pogoń zaprezentowała się bardzo dobrze zwyciężając w Reńskiej Wsi 4:0 z tamtejszą Unią.

Jesienią w Rusocinie Pogoń zremisowała 1:1

Mecz jutro o 18. Zapraszamy