MKS Pogoń Prudnik - archiwum - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Klub wspierają

Miasto i Gmina Prudnik

 

Powiat Prudnik

 

 

Zakład Energetyki Cieplnej w Prudniku

 

 

Prudnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego

 

 

Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych w Niemodlinie S.A.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Niepokojące wieści..

  • autor: smakosz szczawiu z nasypu, 2014-08-22 12:06

Niepokojące wieści docierają z Kolejowej 7. 

Wszystko wskazuje na to, że w obecnym sezonie w rozgrywkach piłkarskich poza pierwszą drużyną Pogoni, wystąpi wyłącznie drużyna juniorów starszych prowadzona przez trenera Półchłopka.
Już wcześniej włodarze klubu postanowili, że do rozgrywek nie przystąpi drużyna juniorów młodszych, a dotychczasowych reprezentantów klubu przejmie miejscowa Sparta Prudnik.

Udział drugiej drużyny seniorów w rozgrywkach ligowych (B klasa) jest również coraz mniej prawdopodobny. Przedstawiciele drużyny na zakończenie poprzedniego sezonu wysunęli postulat o zapewnienie drugiej drużynie trenera, proponując powierzenie roli jednemu z doświadczonych zawodników. Pomimo pozytywnej reakcji ze strony zarządu oraz członków klubu, postulat nie został zrealizowany. Część zawodników postanowiła opuścić klub na rzecz okolicznych (A i B klasowych) klubów, a liczebność pozostałej części nie jest odpowiednia, aby przystąpić do tegorocznych rozgrywek.

Szkoda, że w roku jubileuszowym dla naszego klubu – 70ta rocznica istnienia – klub został uszczuplony o dwie drużyny, a pamiętamy, że jeszcze w sezonie 2012/13 liczył 5 zespołów: pierwszą drużynę seniorów, drugą drużynę seniorów, juniorów starszych, juniorów młodszych i drużynę młodzików.


  • Komentarzy [7]
  • czytano: [1175]
 

autor: pogromca_mitow 2014-08-23 09:00:54

Profil pogromca_mitow w Futbolowo czyli ktos nie dostal fuchy w klubie i skonczyla sie milosc do barw. zenada


autor: doktordres 2014-08-25 08:21:04

Profil doktordres w Futbolowo "Fuchę" powinien dostać jakiś trener dla 2 drużyny która poprzedni sezon jeździła jako reprezentacja 20 tyś. miasta bez trenera na okoliczne wsie które trenerów posiadały jak to miało świadczyć o klubie? lekceważenie przeciwnika czy lekceważenie zawodników 2 drużyny?


autor: pogromca_mitow 2014-08-25 10:34:50

Profil pogromca_mitow w Futbolowo Trenera owszem, ale nie kolesia z drużyny który o trenowaniu ma pojecia tyle co kot napłakał. Wozic sie w klubowych dresach i piac o milosci do klubu to nie jeden juz potrafił, ale hajs to by sie podoiło a w razie zlapania lepszej fuchy wypina sie dupsko na klub w calej okazalosci.


autor: doktordres 2014-08-25 11:55:46

Profil doktordres w Futbolowo kolego pogromca_mitow Twój argument jest celny jak strzał z procy niewidomego człowieka jeżeli chciałeś obrazić tego "kolesia", Twoja wypowiedz to raczej dowód na błąd zarządu który powierzył trenowanie 2 zespołu zawodnikowi bez doświadczenia (chłopak ma koło 22 lat) i oczywiscie bez papierów na trenowanie ( w B klasie nie wymagane) a z tego co wiem to nie tyle powierzył co nakazał z powodu braku możliwości pozyskania trenera dla 2 drużyny.. czyli zostali potraktowani jak coś niechcianego w klubie lub drużyna orlikowa - dajmy im piłki szatnie i niech sobie "radzą" pozdrawiam


autor: MrHappy 2014-08-25 12:34:48

Profil MrHappy w Futbolowo Odpowiadając na komentarz pogromcy mitow. Po pierwsze to nie byłem nigdy trenerem II zespołu ponieważ nie posiadam odpowiednich ku temu kwalifikacji (tak prowadziłem treningi wspólnie z radą drużyny ustalałem skład ale bardziej byłem kierownikiem tego zespołu niż trenerem. Po drugie nie wiem co masz na myśli pisząc o jakiś fuszkach bo fuchy kojarzą mi się z zarabianiem kasy a ja wszystko co robiłem dla klubu robiłem społecznie. Po trzecie żeby kogoś krytykować należałoby najpierw coś zrobić dla klubu a z tego co widzę to od początków istnienia tej strony potrafisz się tylko napinać. Od razu zaznaczam że możesz sobie pisać co chcesz z mojej strony więcej żadnego komentarzu nie będzie.


autor: _Dexter_ 2014-08-26 07:21:37

Profil _Dexter_ w Futbolowo doktordres: z tego co wiem to zarząd nikomu niczego nie nakazywał w stosunku do 2 drużyny. "Kierownik" drużyny sam się zadeklarował do prowadzenia drużyny (jako kierownik i trener). Nieprawdą jest, że drużyna nie została zgłoszona do rozgrywek - bo została zgłoszona jeszcze na początku lipca tak samo jak drużyna juniorów młodszych. Nieprawdą jest że zarząd nie chciał załatwić badań lekarskich - część zawodników miała jeszcze ważne badania a Ci którzy nie mieli badań odeszli od drużyny i proszę nie pisać bzdur jak się nie jest w temacie. Wiem również, że 2 drużyna miała wsparcie w osobie prezesa ale odchodząc nie daliście mu szans pomocy w spornych kwestiach. Przypominam że cały zarząd również pracuje społecznie dla dobra klubu.


autor: doktordres 2014-08-26 13:29:30

Profil doktordres w Futbolowo Prezes jest człowiekiem na miejscu - rzetelny z otwartą głową myślący po europejsku szkoda że nie ma podobnych 2-3 ludzi koło siebie. Klub piłkarski to miejsce gdzie młodzi chłopcy i dziewczyny! powinni przychodzić wstawać od komputerów i zażywać sportu tak samo starsza młodzież zamiast imprezować powinni być traktowani należycie a klub zarządzany z pasją bo Piłka Nożna to coś więcej niż sport to coś co jednoczy ludzi i czyni życie pełniejszym/piękniejszym to nie tylko IV Liga i drżenie o utrzymanie to stadion, kibice, piłkarze - ATMOSFERA .. niepewność w drodze na mecz radość po zwycięstwie niesmak i chęć rewanżu po porażce TO JEST FOOTBALL oby za 10 lat rocznica wypadła w lepszej atmosferze ..Pogoń Prudnik Nasz Klub..


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

Zdjęcia Stadionu
Ładowanie...

Reklama