Weryfikacja wyniku na 3:0 dla Racławic.

• autor: smakosz szczawiu z nasypu, 2014-08-14 20:59

Zgodnie z komunikatem z 14.08.2014 r., Wydział Gier OZPN weryfikuje wynik spotkania z 1 kolejki IV ligi opolskiej - SALTEX, z dnia 09.08.2014 r. na niekorzyść Pogoni.

LKS Racławia Racławice Śląskie – MKS Pogoń Prudnik jako 3-0 v.o na korzyść gospodarzy (na boisku 3-1). Powodem powyższej decyzji był występ nieuprawnionego zawodnika.

Jak widać nauka w Prudniku idzie w las i po 3 walkowerach w poprzednim sezonie, już w pierwszej kolejce nowego sezonu mamy niemiłą powtórkę.

Podobny los spotkał drużynę LZS-u Piotrówka w meczu z Victorią Chróścice. Na boisku 2:0 dla Piotrówki.

autor: prudnik 2014-08-15 17:28:47

Profil prudnik w Futbolowo Co za dziadostwo dzieje się w tym klubie! Po co chodzić na mecze, jak wynik jest z góry ustalony. Działacze na czele z Marianem Gajkiem może myślą, że sezon się jeszcze nie zaczął. Takiego dziadostwa już dawno nie było. Lepiej tę drużynę rozwiązać, bo robią się pośmiewiskiem na Opolszczyźnie.

autor: prudnik 2014-08-15 17:32:15

Profil prudnik w Futbolowo Jestem ciekawy czy jutro będą opłaty za bilety. Bo za takie dziadostwo jakie jest w klubie powinniśmy wchodzić za darmo. Niech ktoś w końcu otworzy oczy w tym klubie.

autor: junior38 2014-08-16 09:05:42

Profil junior38 w Futbolowo Może nie rozwiązywać ;), ale powierzyć funkcję kierownika komuś bardziej odpowiedzialnemu.

Unia Tułowice - Pogoń Prudnik