Nieudana inauguracja

• autor: smakosz szczawiu z nasypu, 2014-08-12 08:49

Na inaugurację rundy jesiennej MKS Pogoń Prudnik przegrała na wyjeździe z beniaminkiem z Racławic Śląskich 1:3. Honorową bramkę w doliczonym czasie gry zdobył Patryk Surma.

W I kolejce Saltex IV ligi prudnicka Pogoń przegrała z beniaminkiem z Racławic Śląskich 1:3. Gospodarze już w pierwszej połowie zdobyli 3 bramki, nie pozostawiając złudzeń co do tego, kto w dzisiejszym spotkaniu zdobędzie 3 pkt. W drugiej połowie spotkania bramkę honorową w doliczonym czasie gry zdobył Patryk Surma. Tego dnia swój debiut w drużynie Pogoni zaliczyli Gościej, Rewucki i Leśniowski.

LKS Racławia Racławice Śląskie - MKS Pogoń Prudnik 3:1 (3:0)
1:0 Bielak 23", 2:0 T. Hajduk 33", 3:0 D. Hajduk 45", 3:1 Surma 90".

Racławia: Kania - Fedyn, Reiwer, Czerniak (83" Guzowski), Strojny (86" Maciaszczyk) - Piela, D. Hajduk, Zalewski, Bielak (68" Pawłowski) - Achtelik, T. Hajduk (88" Piecha).
Trener Marek Malewicz.

Pogoń: Roskosz - Leśniowski, Pietruszka, Cajzner, B.Wójtowicz - Surma, Scholz (86" Gościej), Rewucki, Płóciennik, Dziwisz (46" Pogoda) - Rudzki.
Trener Dariusz Przybylski.

Sędziował Wojciech Muszyński (Nysa).
Kartki: D. Hajduk, Maciaszczyk (ż) - Wójtowicz, Płóciennik, Pietruszka, Rudzki (ż).