Przegląd wiadomości: Stadion Pogoni do remontu

• autor: smakosz szczawiu z nasypu, 2014-07-31 19:26

Na stronie "Radia Opole" możemy przeczytać artykuł na temat planowanego remontu stadionu.

(...) w trakcie roku doszliśmy do wniosku, że trochę bez sensu jest naprawiać coś, co wielu krytykuje ze względu na estetykę. Postanowiliśmy zmienić zadanie. W zamian wprowadzamy wykonanie dokumentacji remontu stadionu. Właśnie mieliśmy spotkanie z zarządem Pogoni. Chcieliśmy się dowiedzieć, jakie są oczekiwania – powiedział Fejdych.

Kierując się sugestiami piłkarskich działaczy ustalono kolejność prac, jakie będą realizowane na stadionie i wokół niego. – Może to potrwać dwa, trzy lata – przewiduje burmistrz Prudnika. – Najpierw wykonane będzie boczne boisko, a następnie cała infrastruktura związana z funkcjonowaniem obiektu. Poprawione zostaną trybuny. Wybudowane zostanie zadaszenie części widowni  i oświetlenie stadionu. Rozbudowane będą szatnie. Na samym końcu powstanie nowa płyta głównego boiska. (...)

Pełen tekst dostępny na stronie: http://www.radio.opole.pl/2014/lipiec/sport/wstydliwy-stadion-bedzie-wyremontowany.html

Rusocin - Pogoń (puchar OZPN)