Pogoń wraca do treningów.

• autor: smakosz szczawiu z nasypu, 2014-07-13 15:02

Po krótkich urlopach, na dzień jutrzejszy, tj. 14 lipca został zaplanowany pierwszy trening przygotowawczy do nowego sezonu.

Po nim też przyjdzie dowiedzieć się nam, czy w zespole pojawią się nowi zawodnicy oraz z jakimi przeciwnikami przyjdzie zmierzyć się w grach kontrolnych. Jedynym potwierdzonym sparingpartnerem jest drużyna Piasta Strzelce Opolskie, z którą przyjdzie zmierzyć się tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu, tj. 3 sierpnia o godz. 13.00.

OZPN już na starcie rozgrywek zafundował kibicom powiatu prudnickiego niemałą atrakcję. W pierwszej kolejce nowego sezonu Pogoni przyjdzie zmierzyć się z Racłavią Racławice Śląskie w derbach powiatu.

Z nieoficjalnych źródeł docierają informacje, jakoby dotychczasowy trener prudniczan zastanawiał się nad dalszym prowadzeniem drużyny.

14.07.2014 r.

Potwierdziły się nieprawdziwe informację na temat zmiany trenera. Pierwsze zajęcia zostały poprowadzone przez Dariusza Przybylskiego i miały luźny charakter. Zawodnicy po rozgrzewce i zabawie z piłkami, rozegrali mecz na "małym boisku". Wśród trenujących byli m.in. Rudzki, Wicher, Pietruszka, Roskosz oraz powracający po kontuzji Wójtowicz. Łącznie w treningu wzięło udział 10 osób.

Unia Głuchołazy - Pogoń