I miejsce Orlików na turnieju w Otwocku.

• autor: MrHappy, 2014-06-03 23:26

Prudniczanie wygrali turniej o Puchar Prezydenta Miasta Otwocka.

Młodzi adepci piłki nożnej (rocznik 2002/2003) reprezentują klub sportowy "Orlik Prudnik" lecz współpraca nawiązana z naszym klubem zaowocowała występem drużyny pod szyldem Pogoni.

Poniżej przedstawiamy relację z tego turnieju z strony internetowej www.orlikprudnik.futbolowo.pl *

"W dniach od 01-05-2014 do 03-05-2014 nasz zespół przebywał na turnieju w gościnnym Otwocku pod Warszawą u zaprzyjaźnionej drużyny Vulcan Otwock (poprzednia nazwa z lat 80/90 Kryzys Otwock). Prudniczanie kolejny raz zaliczyli udany występ w turnieju w którym pokazali jak na swój wiek bardzo doświadczony futbol. W grze naszego zespołu można było zobaczyć dużo składnych i przemyślanych akcji oraz dobre wyszkolenie techniczne i mądrą grę w obronie. Z tak dysponowanym zespołem przeciwnicy w tym turnieju nie mogli sobie poradzić a nasz zespół z wszystkich meczy schodził z kompletem punktów. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Leona Zmarzlika.

Skład: Cyprian Fielestak, Iwo Wecko, Jakub Butor, Leonard Zmarzlik, Wiktor Zieliński, Kamil Muszelik, Mateusz Muzyka, Alan Cios, Szymon Adamczuk, Marcel Polityło, Jakub Sadlej. Opiekunami na turnieju byli: Trener Adam Zmarzlik, Prezes Klubu Pan Bogdan Butor. "

* pod wskazanym adresem internetowym można znaleźć również galerię z wyjazdu do Otwocka