Przekaż 1 % podatku na Pogoń Prudnik

• autor: MrHappy, 2015-01-08 18:37

W imieniu Zarządu Klubu zapraszamy wszystkich  sympatyków naszego klubu  do skorzystania z możliwości przekazania 1% podatku na rzecz prudnickiej Pogoni przy składaniu zeznań podatkowych za 2014 r.

Wszystkie przekazane nam środki finansowe trafią bezpośrednio na realizację najpilniejszych zadań statutowych stowarzyszenia MKS Pogoń Prudnik takich jak:

- Upowszechnianie rekreacji ruchowej i sportu

- Prowadzenie  szkoleń  sportowych

- Organizowanie imprez i zawodów sportowych

- Planowanie i organizowanie życia sportowego członków stowarzyszenia i społeczności lokalnej.

- Współpraca z instytucjami samorządowymi oraz organizacjami pozarządowymi zainteresowanymi działalnością stowarzyszenia poprzez realizację przedsięwzięć sportowych.

Aby wspomóc MKS Pogoń Prudnik  należy:
1. Obliczyć swój podatek należny Urzędowi Skarbowemu, a następnie odliczyć 1% od tego podatku. Przy wypełnianiu odpowiedniego formularza PIT (PIT-36, PIT-37 lub PIT-28) w części zatytułowanej „WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU”, w pozycji:
- numer KRS, wpisujemy: 0000058858
- wnioskowana kwota, wpisujemy: kwotę obliczonego 1% podatku.
- podatnik może wyrazić zgodę na przekazanie OPP swojego imienia i nazwiska, adresu oraz informacji o kwocie jaką podatnik przekazał
2. FORMULARZ PIT PRZEKAZUJEMY do właściwego Urzędu Skarbowego

MKS Pogoń Prudnik, jako Organizację Pożytku Publicznego, możemy sprawdzić na stronie Departamentu Pożytku Publicznego:http://www.mpips.gov.pl/bip/wykaz-organizacji-pozytku-publicznego/#akapit12

Pogoń - Polonia Biała (sparing juniorów)