Bramka Mateusza Kamińskiego w barwach Gieksy.

• autor: smakosz szczawiu z nasypu, 2013-10-20 18:22

W meczu 13 kolejki I ligi swoją pierwszą bramkę w obecnym sezonie w barwach GKS-u Katowice strzelił nasz były zawodnik Mateusz Kamiński.

W dzisiejszym meczu trener GKS-u Katowice Kazimierz Moskal nie mógł skorzystać z pomocy swoich liderów zespołu (Adriana Napierały i Przemysława Pitrego) pełniących równocześnie rolę kapitanów zespołu. Pod nieobecność wspomnianej dwójki opaska kapitańska przypadła Mateuszowi, który poprowadził "swój" zespół do efektownej wygranej z wiceliderem I ligi, drużyną Olimpii Grudziąc 4:0.

W 83 minucie spotkania "Kamyk" podwyższył prowadzenie Gieksy na 3:0 po strzale głową z bliskiej odległości.

W obecnym sezonie "Kamyk" zagrał we wszystkich 12 spotkaniach ligowych i 3 pucharowych.
Po zwycięstwie nad Olimpią, GKS zajmuje 3 miejsce, tracąc do lidera z Bełchatowa 2pkt.

Gratulujemy bramki i czekamy na kolejne.

Bramki z meczu: http://www.youtube.com/watch?v=pH4H6atncBg&feature=player_embedded