Weryfikacja wyników.

• autor: smakosz szczawiu z nasypu, 2013-09-02 20:05

Anulowanie wyniku 2 kolejki opolskiej ligi juniorów starszych oraz walkower na rzecz przeciwnika w 1 kolejce prudnickiej B klasy.

Zgodnie z postanowieniem Wydziału Gier doszło do zweryfikowania wyniku spotkania naszych juniorów starszych, którzy w meczu 2 kolejki wysoko zwyciężyli z zespołem z Ozimka 9:0. A oto jego treść:
"Wydział Gier informuje, iż decyzją zarządu klubu z rozgrywek Opolskiej Ligi Juniorów wycofana została drużyna KS Małapanew Ozimek.
W związku z powyższym, zgodnie z regulaminem rozgrywek, dotychczasowe wyniki uzyskane na boisku przez drużynę z Ozimka, zostają anulowane".

Z kolei naszej drugiej drużynie zostały odebrane 3 pkt. wywalczone w pierwszej kolejce w Trzebini. Powodem takiej decyzji była gra nieuprawnionego zawodnika w naszym zespole.

Zdjęcia Stadionu