Zapowiedź meczu OKS Olesno - Pogoń

• autor: smakosz szczawiu z nasypu, 2013-08-30 23:15

W IV kolejce Saltex ligi, naszą drużynę czeka wyjazd do Olesna na mecz z miejscowym OKS-em. Początek spotkania o godz. 17:00.

W poprzednim sezonie, drużyna z Olesna z 46pkt. uplasowała się na 9 miejscu. W obecnym, po 3 remisach (dwóch u siebie po 0:0 i wyjazdowym ze Skalnikiem 1:1) z 3 pkt. zajmuje 10. Spotkanie z Pogonią będzie okazją do przerwania passy remisów i zdobycia pierwszych trzech punktów.

Pogoń po ostatnich dwóch porażkach (2:0 i 4:1) również liczy na zwycięstwo. Trener D.Przybylski ma coraz większe pole manewru, jeżeli chodzi o kadrę zespołu. W ostatnim spotkaniu zadebiutował M.Szotek oraz D.Cajzner, do zespołu wrócił po kontuzji T.Zając, a B.Wójtowicz wznowił treningi.
Najwyższy czas żeby któryś z pozostałych zawodników wpisał się na listę strzelców. Oczywiście nie będziemy mieli za złe jeśli to Łukasz Mazur podtrzyma swoją „super serię”( ostatnie 18 meczy ligowych/18 bramek) i zapewni naszej drużynie 3 punkty.

Wszystkich kibiców, którzy nie będą mieli okazji zobaczyć naszej pierwszej drużyny na żywo, zapraszamy tego samego dnia na stadion przy ulicy Kolejowej 7, gdzie nasi juniorzy starsi powalczą o kolejne trzy punkty z drużyną GLKS Kietrz. Początek spotkania o godz. 11:00.
Natomiast w niedzielne popołudnie, nasza druga drużyna zmierzy się przy Kolejowej 7 z LZS-em Lubrza. Początek spotkania o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy.

Historia spotkań ligowych z poprzednich dwóch sezonów:

20.08.2011r. OKS Olesno – Pogoń Prudnik 1:2 (Mazur, Paweł Wesołowski)
24.03.2012r. Pogoń Prudnik – OKS Olesno 1:2 (P.Rudolf)

13.10.2012r. OKS Olesno – Pogoń Prudnik 5:0
25.05.2013r. Pogoń Prudnik – OKS Olesno 5:2 (Mazur 3, Rudzki 2)

Olesno – sobota, 31.08.2013r. godz. 17:00

Unia Głuchołazy - Pogoń