MKS Pogoń Prudnik - archiwum - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Klub wspierają

Miasto i Gmina Prudnik

 

Powiat Prudnik

 

 

Zakład Energetyki Cieplnej w Prudniku

 

 

Prudnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego

 

 

Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych w Niemodlinie S.A.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Rozgrywki Pucharu Polski.

  • autor: smakosz szczawiu z nasypu, 2013-08-27 09:11

Dnia 26 sierpnia w siedzibie OZPN wylosowano pary 1/32 oraz 1/16 Finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim (okręgowym).

W 1/32 naszą drużynę czeka starcie z LZS-em Mechnice, a w przypadku wygranej w 1/16 ze zwycięzcą pary Otmęt Krapkowice/MKS Gogolin. Mecze 1/32 odbędą się już 4 września 2013r. o godz. 17.30, a 1/16  - 23 listopada 2013r. o godz. 13.00.

Pary 1/32 FINAŁU (04.09.2013r. godz. 17.30):
1. LZS Starościn - Cukrownik Baborów
2. Unia Kolnowskie - LZS Piotrówka
3. Otmęt Krapkowice - MKS Gogolin
4. LKS Rusocin -  Sparta Paczków
5. Unia Murów - TOR Dobrzeń Wielki
6. WOLNY LOS - Olimpia Lewin Brzeski
7. GKS Grodków - WOLNY LOS
8. Start Dobrodzień - Czarni Otmuchów
9. Porawie Większyce - Start Namysłow
10. Piast II Strzelce Opolskie - Polonia Głubczyce
11. Stal Brzeg - Piast Strzelce Opolskie
12. Motor Praszka - Chemik K-K
13. Naprzód Ujazd-Niezdrowice - Racławie Racławice Śląskie
14. TOR II Dobrzeń Wielki - Swornica Czarnowąsy
15. Naprzód Jemielnica - LZS Ligota Turawska
16. GLKS II Kietrz - Orzeł Źlinice
17. Victoria 1900 Łany - GLKS Kietrz
18. LZS Starowice Dolne - Skalnik Gracze 
19. LZS Rudniki - Odra Wodzisław Śląski
20. Polonia Nysa - KS Krasiejów
21. Polonia Pogórze - Victoria Cisek
22. Victoria Kościerzyce - LZS Walce
23. GKS Głuchołazy - OKS Olesno
24. LZS Gryżów - Silesius Kotórz Mały
25. WOLNY LOS - Małapanem Ozimek
26. Źródło Krośnica - ATOM Grądy-Goświnowice
27. LKS Rybna - Victoria Chróścice
28. Burza Lipki - LZS Leśnica
29. LZS Mechnice - Pogoń Prudnik
30. Widawa Lubska - GKS Piomar Tarnów-Przywory OP.
31. Unita Tułowice - Śląsk Łubniany
32. Unia Krapkowice - LZS Proślice

Pary 1/16 FINAŁU (23.11.2013r. godz. 13.00):
1. Źródło Krośnica/ATOM Grądy-Goświnowice - GLKS II Kietrz/Orzeł Źlinice
2. Polonia Pogórze/Victoria Cisek - GKS Głuchołazy/OKS Olesno
3. Start Dobrodzień/Czarni Otmuchów - Widawa Lubska - GKS Piomar Tarnów-Przywory OP.
4. LZS Starościn/Cukrownik Baborów - Małapanew Ozimek
5. Unia Murów/TOR Dobrzeń Wielki - Unia Kolnowskie/LZS Piotrówka
6. Polonia Nysa/KS Krasiejów - LZS Starowice Dolne/Skalnik Gracze 
7. Naprzód Jemielnica/LZS Ligota Turawska - Olimpia Lewin Brzeski
8. TOR II Dobrzeń Wielki/Swornica Czarnowąsy - LKS Rusocin/Sparta Paczków
9. Naprzód Ujazd-Niezdrowice/Racławie Racławice Śląskie - Unita Tułowice/Śląsk Łubniany
10. Porawie Większyce/Start Namysłow - Victoria 1900 Łany/GLKS Kietrz
11. LZS Gryżów/Silesius Kotórz Mały - Stal Brzeg/Piast Strzelce Opolskie
12. Burza Lipki/LZS Leśnica - Piast II Strzelce Opolskie/Polonia Głubczyce
13. GKS Grodków - Victoria Kościerzyce/LZS Walce
14. LZS Rudniki/Odra Wodzisław Śląski - Unia Krapkowice/LZS Proślice
15. Otmęt Krapkowice/MKS Gogolin - LZS Mechnice/Pogoń Prudnik
16. Motor Praszka/Chemik K-K - LKS Rybna/Victoria Chróścice


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [413]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

Jasienica Górna - Pogoń (mini galeria)
Ładowanie...

Reklama