Zwycięstwo juniorów starszych

• autor: smakosz szczawiu z nasypu, 2013-08-22 08:03

W meczu pomiędzy naszymi drużynami, Pogoń II Prudnik - Pogoń Prudnik (juniorzy starsi), lepsi okazali się ci drudzy i wygrali spotkanie 3 : 0.

W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany - z lekką przewagą juniorów. Zarówno jedna, jak i druga drużyna grała szybko, dokładnie, a do pełni szczęścia zabrakło jedynie bramek.

W drugiej połowie zaczęła się rotacja zawodników, a zmęczenie po stronie zespołu rezerw spowodowało przejęcie inicjatywy przez naszych juniorów i zdobycie w całej połowie 3 bramek.

Na uwagę zasługuje po raz kolejny frekwencja (pomimo kilku nieobecności), mamy nadzieję, że w czasie trwania sezonu nie ulegnie zmianie.

Pogoń II: Banaś - P. Smołkowicz, B.Pogoda, T.Szajdewig , K.Olszewski - Ł.Łubniewski, K.Piskorz, Sz.Brudniak, P.Wesołowski - K.Fudali, M.Sokołowski

Zagrali ponadto: D.Łuszczyński, Sz.Kollek, R.Piotrowicz, D.Bryk, B.Łuczka,G.Smołkowicz, M.Bieniarz, M.Rudolf, Orłowski, zawodnik testowany,

Pogoń - LZS Konradowa (sparing)